شرکت دایا اکسیر جم به عنوان نمایندگی سیگما آلدریچ در ایران و وارد کننده سیگما آلدریچ به فعالیت می پردازد.

این مجموعه با سابقه درخشان خود در زمینه های تحقیقاتی و مواد شیمیایی آزمایشگاهی سیگما آلدریچ Sigma aldrich تأمین کننده محصولات مختلف آزمایشگاهی و شیمیایی برندهای مطرح جهانی است.

لذا می توانید با اطمینان خاطر محصولات مورد نظر خود را از طریق نمایندگی سیگما آلدریچ در ایران شرکت دایا اکسیر تهیه کرده و از اصالت آن اطمینان داشته باشید.

تماس با کارشناسان فروش و ارسال به سراسر ایران

شماره تماس: ۰۲۱۲۲۳۲۷۰۴۳

تلگرام و واتساپ : ۰۹۹۰۴۴۰۲۳۹۳

نمایندگی شرکت سیگما آلدریچ در ایران

سیگما آلدریچ Sigma Aldrich یکی از برندهای معروف و معتبر آمریکایی در زمینه علوم زیستی محسوب می شود که محصولات آن از طریق نمایندگی  سیگما آلدریچ در ایران قابل خریداری و سفارش می باشد.

این شرکت معروف آمریکایی که اغلب محصولات آن در زمینه داروسازی و زیست ‌فناوری پرکاربرد و قابل استفاده است، در بیش از ۴۰ کشور دنیا دارای فعالیت می باشد.

به دلیل سابقه ­ای غنی و سرشار از نوآوری­، سیگما آلدریچ به طور چشمگیری مورد استقبال مشتریان قرار گرفته است.

این شرکت معتبر و با سابقه به دلیل حضور گسترده در جهان توانسته است به عنوانCALP ‌  شناخته ­شود.  و به عنوان یک برند پیشرو در زمینه علوم زیستی با تکنولوژی بالا محسوب می شود.

وارد کننده محصولات سیگما آلدریچ

شرکت دایا اکسیر به عنوان نمایندگی رسمی وارد کننده محصولات سیگما آلدریچ در ایران می باشد و برند سیگما آلدریچ در سال ۱۹۳۴ توسط دو برادر در سنت لوئیس فعالیت خود را آغاز نموده است.

به گونه ایی که این دو مهندس شیمی شرکت خود را به عنوان شرکت مادر کمپانی شیمیایی سیگما نامگذاری کردند.

سپس آنها با تولید محصولات متنوعی همچون چسب و جوهر برای مقواهای بسته بندی، براق کننده کفش و مواد آرایشی توانستند  پا به عرصه تولید و رقابت در سنت لوئیس بگذارند.

در ادامه سیگما آلدریچ از موفقیت های روز افزونی بهره مند شد، به گونه ایی که در حال حاضر در ۴۰ کشور دنیا در زمینه داروسازی و زیست‌ فناوری به طور گسترده ایی در حال ارائه خدمات به مشتریان خود می باشد، نمایندگی های مختلف در سراسر دنیا به عنوان وارد کننده محصولات سیگما آلدریچ آماده ارائه خدمات به مشتریان می باشند.

سیگما آلدریچ یکی از بزرگ ترین شرکت های عرضه کننده مواد شیمیایی آلی و مواد آزمایشگاهی بیوشیمایی در سراسر دنیا به شمار می آید. این برند معروف یک شرکت بین المللی و چند ملیتی است که امروزه با بیش از ۹۶۰۰ تن پرسنل در زمینه علوم زیستی در حال فعالیت می باشد.

استعلام قیمت و ثبت سفارش شرکت دایا اکسیر جم ۰۲۱۲۲۳۲۷۰۴۳

تاریخچه شرکت سیگما آلدریچ

این شرکت شیمیایی در واقع از ادغام دو شرکت سیگما و آلدریچ در سال ۱۹۷۵ به وجود آمده است.

شرکت های سیگما و آلدریچ در موقع تغییر روند تحقیقات شیمیایی متوجه شدند که محصولات آن ها به نوعی مکمل یکدیگر می باشد، از این رو تصمیم به ادغام این دو شرکت گرفتند.

لازم به ذکر است که این تصمیم به نوعی موجب رشد اقتصادی سالانه دو شرکت شد.

لازم به ذکر است که این برند در ماه نوامبر سال ۲۰۱۵ به یکی از شرکت های زیرمجموعه مرک آلمان تبدیل شد.

در واقع این شرکت در حال حاضر قسمتی از کسب و کار و تجارت علمی و بیولوژیک شرکت مرک به شمار می آید.

همچنین در ادامه بعد از ادغام با شرکت میلیپور با نام تجاری میلیپورسیگما در حال فعالیت و ارائه خدمات در زمینه علوم زیستی می باشد.

مواد شیمیایی آزمایشگاهی شرکت سیگما آلدریچ

بهتر است بدانید که شرکت سیگما در سال ۱۹۳۵ به عنوان یک تولید کننده و تامین کننده اصلی مواد بیوشیمایی مانند آنتی بیوتیک ها، کربوهیدرات ها، اسیدهای آمینه و مشتقات آن، بافت شناسی، پروتئین ها، بافرها، پپتیدها، هماتولوژی، نوکلئوتید ها و آنزیم ها شناخته شد.

همچنین شرکت سیگما آلدریچ در سال ۱۹۵۱ فعالیت خود را به طور جداگانه به عنوان یک شرکت تولید کننده مواد شیمیایی و مواد آزمایشگاهی ، معرف ها، مواد شیمیایی ارگانیک، مواد شیمیایی غیر ارگانیک، مواد پیشرفته ایزوتوپ های پایدار برای سنتز شیمیایی، علوم مواد و شیمی دارویی آغاز نمود.

برند سیگما آلدریچ تاکنون به عنوان یکی از مشهورترین و معروف ترین برندها در تولید مواد شیمیایی شناخته شده است.

همچنین به دلیل داشتن کیفیت و کارایی بالایی که محصولات آن دارند، امروزه در زمینه های مختلفی پرکاربرد و قابل استفاده می باشد.

استفاده از این محصولات با کیفیت به نوعی توانسته است در زمینه های متنوع در کاربران ایجاد رضایت کند.

نمایندگی سیگما آلدریچ - وارد کننده محصولات سیگما آلدریچ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *