ماده آزمایشگاهی گالاکتوز (D-(+)-Galactose) از جمله مواد شیمیایی آزمایشگاهی تولید شده توسط شرکت سیگما آلدریچ از بزرگترین شرکت های تولید کننده مواد آزمایشگاهی در جهان است. در این مطلب مشخصات دقیق و نحوه خرید این ماده شیمیایی را از دایا اکسیر فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخوانید.

توضیحات گالاکتوز D-(+)-Galactose

گالاکتوز، عضوی از گروهی از کربوهیدرات ها به نام قندهای ساده است که معمولاً در طبیعت همراه با سایر قندها، مانند لاکتوز (قند شیر) یافت می شود. Galactose یک مونوساکارید ساده است که به عنوان منبع انرژی و به عنوان یک جزء ضروری از گلیکولیپیدها و گلیکوپروتئین ها عمل می کند. گالاکتوز از تبدیل به گلوکز توسط آنزیم هایی که مسیر Leloir را تشکیل می دهند، به متابولیسم انرژی کمک می کند. نقص در ژن های کد کننده این پروتئین ها منجر به اختلال متابولیک گالاکتوزمی می شود.

Galactose یک مونوساکارید است. هنگامی که با گلوکز (مونوساکارید دیگر) از طریق یک واکنش تراکم ترکیب می شود، نتیجه یک دی ساکارید به نام لاکتوز می شود. هیدرولیز لاکتوز به گلوکز و گالاکتوز توسط آنزیم های لاکتاز و β-گالاکتوزیداز کاتالیز می شود.

همچنین در کربوهیدرات های پیچیده و در لیپیدهای حاوی کربوهیدرات به نام گلیکولیپیدها یافت می شود که در مغز و سایر بافت های عصبی اکثر حیوانات وجود دارد.

کاربرد گالاکتوز D-(+)-Galactose

  • در رده محیط های سلولی استفاده شده است تا به رشد سلول‌ها بدون تغییر در میزان تولید اختصاصی rh-tPA (qtPA) کمک نماید
  • به‌عنوان یک جز از بافر لیبلینگ گالاکتوزیل ترانسفراز
  • به‌عنوان یک مکمل در محیط کشت ام آر اس MRS جهت رشد لاکتوباسیل‌های گرمادوست
  • برای بررسی ویژگی رنگ‌آمیزی با SBA-FITC در هنگام لیبلینگ سلول‌ها در تکنیک FACS (جداسازنده سلول فعال‌شده با فلوئورسانس) استفاده میگردد
  • برای انتخاب سویه‌های ترانسفورم شده ساکارومایسس سرویزیه استفاده شده است.
  • القا بیان پروتئین‌های غیر مزدوج (Uncoupling Protein) در سویه‌های ترانسفورم شده ساکارومایسس سرویزیه

مشخصات D-(+)-Galactose

کاتالوگ نامبرG0625
نام لاتین D-(+)-Galactose
نام فارسیگالاکتوز
نام مشابهGalactose
Cas no۵۹-۲۳-۴
فرمول شیمیاییC6H12O6
درصد خلوص≥۹۸%
وزن مولکولی۱۸۰.۱۶
شرایط نگهداریدمای اتاق

نحوه خرید گالاکتوز D-(+)-Galactose

شرکت دایا اکسیر نمایندگی شرکت سیگما آلدریچ در ایران با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تأمین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی، ماده D-(+)-Galactose با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت دایا اکسیر تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل کردن از صحیح بودن کد رجیستری Cas no ماده درخواستی، اقدام به ثبت سفارش نمایید.

تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آن ها به صورت زیر می باشد:

  •  کالاهای موجود در انبار  ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری
  • کالاهای وارداتی ۱ الی ۲ ماه کاری

روش های ارسال کالا

  • مشتریان تهران: ارسال توسط پیک
  • مشتریان سایر شهرها: ارسال توسط شرکت های حمل و نقل کالا

 

قیمت گالاکتوز D-(+)-Galactose

دایا اکسیر وارد کننده بدون واسطه محصولات شرکت سیگما آلدریچ، آماده پاسخگویی به استعلام قیمت خریداران محترم با قیمت های مناسب می باشد. لطفا جهت دریافت قیمت مواد شیمیایی آزمایشگاهی از طریق راههای ارتباطی با کارشناسان فروش مجموعه تماس حاصل نمایید.

 

گالاکتوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت استعلام قیمت مواد آزمایشگاهی لطفا ارتباط بگیرید
error: Content is protected !!