پلی اتیلن گلایکول ۶۰۰۰ چیست

 پلی اتیلن گلیکول ۶۰۰۰ با فرمول HO(C₂H₄O)nH پلیمر تراکمی آب و اتیلن اکسید است که این پلیمرها مهمترین نوع تجاری پلی اترها هستند. عددی که اغلب اوقات در کنار نام پلی اتیلن گلیکول ها می آید نشان دهنده متوسط جرم مولکولی آنها می باشد. ترکیبات PEGبا جرم مولکولی پایین (تا ۷۰۰) مایعات بی رنگ، بی بو، ویسکوز با نقطه ذوب حدود ۱۰– درجه سانتیگراد (دی اتیلن گلایکول) بوده در حالیکه ترکیبات پلیمریزه شده با جرم مولکولی بیشتر از ۱۰۰۰ جامدات واکسی شکل با نقطه ذوب تا حدود C ˚۶۷ (برای ۱۸۰ =n) می باشند. PEG 6000 جامدی واکسی شکل با نقطه ذوبی حدود ۶۰ درجه سانتی گراد است. PEG ها در آب، متانول، بنزن و دی کلرومتان محلول و در دی اتیل اتر و هگزان نامحلولند.

 

کاربرد پلی اتیلن گلایکول ۶۰۰۰

پلی اتیلن گلایکول ۶۰۰۰ غیر سمی، بی بو، خنثی، روان کننده، غیرفرار و ضد سوزش بوده و دارای کاربردهای صنعتی متنوعی نظیر کاربرد در چسب ها، سرامیک، خمیر و کاغذ، آبکاری فلزات، روان سازها، کشاورزی و شوینده ها و پاک کننده ها می باشند.

 

فروش ماده آزمایشگاهی

کمپانی سازنده

شرکت مرک Merck

نمایندگی فروش مرک                     

شرکت دایا اکسیر جم     

راهنمای مشخصات ماده آزمایشگاهی

نام محصول

Polyethylene glycol 6000

نام های مشابه

Polyglycol, Polyethylene oxide, Polyoxy ethylene, PEG 6000

Catalog No

۸۰۷۴۹۱

CAS Number

۲۵۳۲۲-۶۸-۳

فرمول شیمیایی

HO(C₂H₄O)nH

گرید ماده

for synthesis

شرایط نگهداری

Store below +30°C

بسته بندی

۱kg

 

 

فروش پلی اتیلن گلایکول ۶۰۰۰

دایا اکسیر اعلام مینماید که با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تأمین مواد اولیه پروژه های تحقیقاتی، پلی اتیلن گلایکول ۶۰۰۰ با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است.

 

 

قیمت پلی اتیلن گلایکول ۶۰۰۰

دایا اکسیر وارد کننده بدون واسطه مواد آزمایشگاهی اصل آماده پاسخگویی به استعلام قیمت خریداران محترم با قیمت های مناسب می باشد.

جهت استعلام قیمت به بخش تماس با ما مراجعه نمایید.

 

پلی اتیلن گلایکول 6000-Polyethylene glycol 6000-807491

 

2 دیدگاه در خرید ماده آزمایشگاهی پلی اتیلن گلایکول ۶۰۰۰ مرک کاتالوگ نامبر ۸۰۷۴۹۱ Merck

  1. محسن says:

    داخل سایتتون در مورد کمپانی مرک لاطلاعاتی دارین و همچنین جز این محصول محصولات دیگری هم از این کمپانی در سایت قرار گرفته.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.