مرکز فروش معتبر مواد شیمیایی
مرکز فروش معتبر مواد شیمیایی

مواد شیمیایی همیشه برای استفاده در صنعت رواج داشته اند.از طرفی چون اکثر فعالیت های علمی و آزمایشگاهی نیازمند این مواد شیمیایی هستند، فروش انواع مواد شیمیایی حائز اهمیت می باشند.بر این اساس باید این مواد در مقیاس کوچک مانند محیط آزمایشگاه مورد استفاده قرار گیرند و پس از ارزیابی و به نتیجه رسیدن آنها به مرحله صنعتی و تولیدات بزرگ برسند. به همین دلیل مراکز یا شرکت هایی مسئول فروش این مواد شیمیایی هستند که بصورت خالص و با تولید گسترده این مواد را تولید می کنند و در اختیار محققین قرار می دهند تا در مراحل بعدی موفقیت بیشتری را شامل حال تولید کنندگان و دانشمندان کنند.
در این مطلب نیز می خواهیم چالش هایی که شرکت های فروش مواد شیمیایی با آن روبرو هستند را بررسی کنیم ؛

فروش انواع مواد شیمیایی آزمایشگاهی

مواد شیمیایی هر چند ممکن است جزو مواد طبیعی محسوب نشوند ولی به صورت مستقیم و غیر مستقیم از طبیعت به دست می آیند؛ اما تفاوتی که با مواد طبیعی دارند در درجه خلوص آنهاست. برخی از مواد شیمیایی خطرناک در طبیعت نیز وجود دارد ولی به علت غلظت کمی که دارد مشکلی ایجاد نمی کند. ولی در آزمایشگاه ها و فروشگاه های مواد شیمیایی باید تحت شرایط خاص نگهداری شود تا به انسان و طبیعت آسیب وارد نکند. انواع مواد شیمیایی شامل تمامی عناصر موجود در جدول مندلیف است که اکثر آن ها قابل استفاده در آزمایش های علمی و تحقیقاتی هستند.

عناصر فلزی، هالوژن ها، عناصر غیر فلزی، گازی، اسیدی و بازی و … همگی جزو مواد شیمیایی هستند که مورد استفاده قرار می گیرند. فروش مواد شیمیایی بر اساس نیاز آزمایشگاه ها و مراکز پژوهشی انجام می گیرد. در مراکز فروش معتبر انواع مواد شیمیایی قابل دسترسی است و می توان خریدی مطمئن و راحت از آن ها داشت.

فروش مواد شیمیایی

در فایل صوتی زیر می توانید نکات جامعی در مورد اینکه چگونه به مراکز فروش مواد شیمیایی دسترسی پیدا کنید، بشنوید:

نکات مهم در فروش مواد آزمایشگاهی

فروش مواد شیمیایی چندان هم کار راحتی نیست؛ زیرا همانطور که گفته شد برخی از آنها ممکن است مشکلاتی را برای انسان و محیط زیست ایجاد کنند. به عنوان مثال اسیدهای قوی حتی اگر به مقدار کم روی پوست بدن ریخته شوند ایجاد سوختگی شدید می کنند. همچنین شرایط دمایی نگهداری مواد از اهمیت بسزایی برخوردار میباشد.

از این رو مراکز فروش مواد شیمیایی باید بتوانند تمهیدات لازم را برای نگهداری و حمل این مواد بیندیشند و امکانات لازم را در اختیار داشته باشند.

برخی از مواد شیمیایی ممنوعیت فروش دارند و فقط به مراکز مخصوص ارائه می شوند. از این رو یکی از نکاتی که مراکز فروش مواد آزمایشگاهی شیمیایی باید به خوبی رعایت کنند، مجوز فروش برای برخی از محصولات است. هنگام خرید این مواد شیمیایی خاص توسط مشتری باید مدارک لازم جهت استفاده مجاز ارائه شود.

مواد شیمیایی که برای آزمایشگاه ها مورد استفاده قرار می گیرد باید دارای درجه خلوص مناسبی باشد. علاوه بر این درجه خلوصی که روی ظرف حاوی مواد نوشته شده است، باید کاملا واقعی باشد. گاهی اوقات یک پی پی ام کاهش یا افزایش غلظت باعث می شود تا آزمایش های حساس در مراکز تحقیقاتی دارای خطایی زیاد شوند که از نظر پژوهشگر پنهان می ماند. از این رو خرید و فروش مواد شیمیایی باید در مراکزی صورت گیرد که اعتبار بالایی دارند و می توان به محصولاتی که ارائه می دهند اعتماد کامل داشت.

انواع مواد شیمیایی

 

 

مشتریان انواع مواد شیمیایی آزمایشگاهی

مواد شیمیایی در وسعت بالا برای شرکت ها و کارخانه های تولیدی بزرگ مورد استفاده قرار می گیرند. به عنوان مثال کارخانجات تولید مواد شوینده مواد آرایشی و بهداشتی و پلیمرهای مختلف مشتریان دائمی مواد آزمایشگاهی هستند. ولی با توجه به این که این مراکز به خرید عمده و کلان این محصولات نیاز دارند معمولا خود اقدام به خرید از شرکت های تولیدی می کنند. مراکز فروش مواد شیمیایی معمولا این مواد را برای آزمایشگاه ها و تولیدات با مقدار کم فراهم می کنند.

آزمایشگاه های تحقیقاتی و پژوهشی در دانشگاه ها و مراکز علمی و موسسات تحقیقاتی بیشترین مشتریان این مواد را تشکیل می دهند. مواد شیمیایی برای گرایش های مختلف رشته های شیمی، زیست شناسی، مواد، و … مورد نیاز هستند. همچنین در مقاطع بالاتر مانند دکترا و کارشناسی ارشد به مواد شیمیایی خاص تری برای انجام آزمایش های تخصصی نیاز است که در مراکز معتبر فروش این مواد نیز قابل دسترسی هستند.

مرکز فروش مواد شیمیایی در تهران

احتمالا تاکنون متوجه شده اید که مواد شیمیایی دارای حساسیت بالایی هستند به همین علت نگهداری و فروش آن ها در هر فروشگاهی امکان پذیر نیست.

و اکثرا افراد در مرحله اول به دنبال بازار خرید و فروش مواد شیمیایی در بازار تهران بطور مثال مانند ناصر خسرو هستند در حالیکه مراکز فروش مواد شیمیایی به خصوص مراکزی که مواد آزمایشگاهی مورد نیاز برای موسسات تحقیقاتی را فراهم می کنند باید بتوانند شرایط لازم را برای نگهداری آن ها فراهم کنند. همچنین تأمین این مواد از مراکز تولیدی معتبر نیز شرط دیگری است که باید بتوانند به آن عمل کنند.

مراکز فروش مواد شیمیایی در تهران به شما این امکان را می دهد که در اسرع وقت محصولات آزمایشگاهی مورد نیاز خود را در هر رده ای که باشند تهیه کنید. یک از مراکز با سابقه در تهران که با داشتن نمایندگی های شرکت معتبر سالها مشغول ارائه خدمت می باشد، شرکت دایا اکسیر است که  برندهای برتر مانند سیگما آلدریچ و مرک را در سبد کالایی خود دارد.

دایا اکسیر بهترین محصولات را با درجه خلوص بالا وارد کشور می کند و امکان واردات آن را بر اساس استانداردهای لازم فراهم می کند. مشاوران حرفه ای که در این شرکت فعالیت می کنند به شما این امکان را می دهند تا بتوانید مشاوره های لازم را در زمینه خرید محصولات مختلف دریافت کنید.

همچنین طریقه نگهداری و حمل آنها نیز برای شما مشخص می شود تا بتوانید با اطمینان خاطر از آن ها استفاده کنید. همچنین نگهداری محصولات دارای درجه خطر بالا مانند مواد اسیدی و بازی قوی در این مرکز فروش به خوبی انجام می گیرد و توانسته است مجوزهای لازم را برای خرید انواع مختلف مواد تهیه کند.

خرید انواع مواد شیمیایی آزمایشگاهی
دایا اکسیر نمایندگی سیگماآلدریچ و مرک در ایران

مرکز فروش مواد شیمیایی در تهران به شما اطمینان می دهد که درجه خلوص مواد که روی بسته بندی آنها ذکر شده است کاملا واقعی است و می توان در آزمایش های تخصصی و حساس با کمترین خطا از آن ها استفاده کرد.

شرکت دایا اکسیر به علت داشتن کیفیت بالای محصولات و ارائه خدمات مناسب مشتریانی مانند دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی و شرکت های تولیدی را در رزومه خود دارد.

خریداران محترم می توانند برای درخواست قیمت ماده و یا ثبت سفارش مورد نظر خود از طریق راه های ارتباطی زیر اقدام نمایند:

شماره تماس : ۰۲۱۲۲۳۲۷۰۴۳

تلگرام: @dayaexir | واتس اپ: ۰۹۹۰۴۴۰۲۳۹۳

ایمیل :  info@dayaexir.com

 

سوالات متداول

  • برای سفارش خرید مواد آزمایشگاهی داشتن کاتالوگ نامبر الزامیه؟

بله الزامی هست. جهت اطلاعات بیشتر به صفحه توضیحات کاتالوگ نامبر مواد آزمایشگاهی مراجعه بفرمایید

  • ارسال سفارشات چقدر زمان میبره؟

ارسال به تهران یک الی دو روز کاری. ارسال به شهرستان دو الی سه روز کاری

  • مواد آزمایشگاهی یخچالی و فریزری چطور ارسال میشه؟ میترسم ماده خراب بشه

کلیه مواد ازمایشگاهی یخچالی و فریزری همراه یخ خشک ارسال میگردد

 

58 دیدگاه در مرکز فروش مواد شیمیایی در تهران

 1. حسین says:

  من نیاز به خرید مواد شیمایی داخل تهران دارم میتونم از کمک شما استفاده کنم؟
  کجا میتونم لیست مواد آزمایشگاهی شما رو ببینم؟
  ممنون میشم راهنماییم کنید

 2. سلیمانی says:

  سلام خسته نباشید می خواستم بدونم در صورتی که بخوام حضوری محصولات رو خریداری کنم چطوری باید اقدام کنم

  • dayaexir says:

   سلام خدمت شما دایا اکسیر نماینده رسمی سیگما آلدریچ و مرک در ایران است برای تهیه مواد شیمیایی از سایر شرکت های تولید کننده لطفا با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 3. ناهید گلستانی says:

  سلام خواستم ازتون تشکرم بخاطر کیفیت مواد شیمیایی که دارین و همینطور اصل بودنشون.
  پایان ناممو انجام دادم.

  • dayaexir says:

   سلام دوست عزیز
   دایا اکسیر نمایندگی رسمی دو شرکت سیگماآلدریچ و مرک را دارد (که می توانید روی شرکت نامبرده شده کلیک کنید تا به صفحه آن منتقل شده و اطلاعات لازم را بدست آوردید)
   با تشکر از همراهی شما

 4. مهناز says:

  سلام ببخشید شما میدونید بازار خرید و فروش مواد شیمیایی تو تهران کجا هست ؟!
  من چطور میتونم از خودتون مواد شیمیایی موردنیازمو تهیه کنم؟

 5. حامد رمضانی says:

  شما مرکزتون تهران هست ؟
  میخواستم ی سری مواد شیمیایی ازمایشگاهی رو برای پایان نامم سفارش بدم چطور اقدام‌ کنم؟

 6. نیما says:

  ممنون از توضیحاتی ک قرار دادین
  فقط فروشگاه مواد شیمیایی شما کجا هست؟
  توی سایت دنبال سبد خرید میگردم پیدا نمیکنم
  میخواستم قیمتا و محصولاتتون رو ببینم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *