ماده شیمیایی آزمایشگاهی بنزیل (Benzil) از جمله مواد شیمیایی تولید شده توسط شرکت مرک از بزرگترین شرکت های تولید کننده مواد آزمایشگاهی در جهان است. در این مطلب، توضیحات، کاربرد، مشخصات دقیق و نحوه خرید این ماده شیمیایی از دایا اکسیر را بخوانید.

توضیحات ماده بنزیل (Benzil)

بنزیل یک ترکیب آلی با فرمول (C6H5CO) 2 ، به طور کلی (PhCO) 2 است. این جامد زرد یکی از رایج ترین دیکتون ها است. کاربرد اصلی آن به عنوان آغازگر عکس در شیمی پلیمر است.

کاربرد ماده banzil

بیشتر بنزیل در پخت رادیکال آزاد شبکه های پلیمری استفاده می شود. اشعه ماوراء بنفش banzil را تجزیه می کند ، گونه های رادیکال آزاد را در داخل ماده ایجاد می کند و باعث ایجاد پیوندهای متقابل می شود. این ماده یک مهار کننده قوی کربوکسیل استرازهای انسانی است ، آنزیم هایی که در هیدرولیز کربوکسیلسترها نقش دارند و بسیاری از داروهای مورد استفاده در درمان.

banzil یک عامل شروع کننده عکس نسبتاً ضعیف است و به ندرت از آن استفاده می شود. در طول موج ۲۶۰ نانومتر جذب می شود. این ماده تحت تابش عکس قرار می گیرد ، که به نور پخت اجازه می دهد تا در معرض طولانی مدت به لایه های عمیق تری از مواد برسد.

banzil یک سنگ ساختمانی استاندارد در سنتز آلی است. با آمین ها متراکم می شود و لیگاند های دیکتیمین می دهد. یک واکنش آلی کلاسیک banzil، بازآرایی بنزیلیک اسید است ، که در آن پایه تبدیل بنزیل به بنزیلیک اسید را کاتالیز می کند. از این واکنش پذیری در تهیه داروی فنی توئین استفاده می شود. banzil همچنین با تراکم آلدول با ۱،۳-دیفنیلاستون واکنش می دهد و تترافنیل سیکلوپنتادیانون می دهد.

مشخصات ماده banzil

 

کاتالوگ نامبر۸.۰۱۶۳۲
نام لاتین Benzil
نام فارسیبنزیل
نام مشابهDibenzoyl, Benzil
Cas no۱۳۴-۸۱-۶
فرمول شیمیاییC14H10O2
گرید مادهfor synthesis
وزن مولکولی۲۱۰.۲۳
شرایط نگهداری دمای اتاق

 

نحوه خرید بنزیل

شرکت دایا اکسیر با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تأمین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی، آنتی بادیAnti-CD8a (Mouse), clone 53-6.7 با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت دایا اکسیر تماس بگیرید.

قیمت Benzil

دایا اکسیر وارد کننده بدون واسطه مواد آزمایشگاهی شرکت مرک، آماده پاسخگویی به استعلام قیمت خریداران محترم با قیمت های مناسب می باشد.

 

بنزیل (Benzil) مرک | دایا اکسیر

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت استعلام قیمت مواد آزمایشگاهی لطفا ارتباط بگیرید
error: Content is protected !!