ماده شیمیایی آزمایشگاهی کلسیم سیلیکات (Calcium silicate) از جمله مواد شیمیایی تولید شده توسط شرکت سیگما آلدریچ از بزرگترین شرکت های تولید کننده مواد آزمایشگاهی در جهان است. در این مطلب مشخصات دقیق و نحوه خرید این ماده شیمیایی از دایا اکسیر را بخوانید.

توضیحات کلسیم سیلیکات (Calcium silicate)

سیلیکات کلسیم می تواند به عنوان پیش ماده برای سنتز چندین بیومواد استفاده شود. نمونه هایی برای چنین کاربردهایی شامل تهیه نانوکامپوزیت های زیست سازگار برای بازسازی بافت استخوان و سنتز شیشه های زیست فعال هیبریدی  sol-gel است. می توان آن را از سنگ آهک طبیعی و خاک دیاتومه، یک سنگ رسوبی سیلیسی به دست آورد و همچنین می تواند از واکنش اکسید کلسیم وسیلیس در نسبت های مختلف تولید می شود.

کاربردهای کلسیم سیلیکات

سیلیکات کلسیم به عنوان یک عامل ضد کیک ( anticaking agent) در تهیه غذا از جمله نمک خوراکی استفاده می شود و همچنین به عنوان یک آنتی اسید می باشد. این ماده  معمولاً به عنوان جایگزین ایمن برای آزبست برای مواد عایق با دمای بالا استفاده می شود. این ماده در حفاظت از آتش غیرفعال و نسوز به عنوان آجر سیلیکات کلسیم یا در کاشی های سقف استفاده می شود.

مشخصات کلسیم سیلیکات (Calcium silicate)

 

کاتالوگ نامبر۷۴۲۵۰۳
نام لاتین Calcium silicate
نام فارسیکلسیم سیلیکات
Cas No۱۳۴۴-۹۵-۲
گرید مادهpurum, 12-22% Ca (as CaO) basis, ≥۸۷% SiO2 basis
شرایط نگهداریدمای اتاق

 

نحوه خرید کلسیم سیلیکات

شرکت دایا اکسیر با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تأمین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی، آنتی بادی، محیط کشت، انواع محلول بافر و ماده آزمایشگاهی کلسیم سیلیکات (Calcium silicate) با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت دایا اکسیر تماس بگیرید.

قیمت Calcium silicate

دایا اکسیر وارد کننده بدون واسطه مواد آزمایشگاهی شرکت سیگما آلدریچ، آماده پاسخگویی به استعلام قیمت خریداران محترم با قیمت های مناسب می باشد.

 

کلسیم سیلیکات (Calcium silicate) سیگما آلدریچ | دایا اکسیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت استعلام قیمت مواد آزمایشگاهی لطفا ارتباط بگیرید
error: Content is protected !!