ماده شیمیایی آزمایشگاهی کلسترول (Cholesterol) از جمله مواد شیمیایی تولید شده توسط شرکت سیگما آلدریچ از بزرگترین شرکت های تولید کننده مواد آزمایشگاهی در جهان است. در این مطلب کاربرد، مشخصات دقیق و نحوه خرید این ماده شیمیایی از دایا اکسیر را بخوانید.

فهرست مطالبی که در ادامه به آنها پرداخته شده است:

کلسترول چیست؟

کلسترول (Cholesterol) 25درصد کل لیپید مغز  و جزء اصلی همه غشاهای بیولوژیک است. Cholesterol یک چربی است که حدود ۲۰-۲۵ درصد از اجزای ساختاری غشاهای سلولی را تشکیل می دهد. همچنین عملکردهای حمل کننده ها و پروتئین های سیگنالینگ موجود در غشای پلاسما را تنظیم می کند. محل اصلی سنتز این ماده، روده کوچک و کبد می باشد. کلسترول جهت آماده سازی کمپلکس های تحریک کننده ایمنی به منظور بهبود پاسخ سلولی و هومورال می باشد. این ماده با ترکیب در غذای حیوانات به منظور بررسی تأثیر این ماده در رژیم غذایی مورد استفاده قرار می گیرد.

مشخصات ماده کلسترول

 

کاتالوگ نامبرC8667
نام لاتین Cholesterol
نام فارسیکلسترول
نام مشابه۳β-Hydroxy-5-cholestene, 5-Cholesten-3β-ol
Cas no۵۷-۸۸-۵
فرمول شیمیاییC27H46O
گرید ماده(Sigma Grade, ≥۹۹% (Sigma
چگالی  g/mL  ۱.۰۶۷
وزن مولکولی۳۸۶.۶۵
شرایط نگهداری۲۰-°C
بسته بندی ۵۰۰mg , 1g, 5g, 25g, 100 g

 

نحوه خرید کلستر ول (Cholesterol)

شرکت دایا اکسیر با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تأمین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی، آنتی بادی، محیط کشت و انواع بافرها با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت دایا اکسیر تماس بگیرید.

قیمت Cholesterol

دایا اکسیر وارد کننده بدون واسطه مواد آزمایشگاهی شرکت سیگما آلدریچ، آماده پاسخگویی به استعلام قیمت خریداران محترم با قیمت های مناسب می باشد.

 

کلسترول (Cholesterol) | دایا اکسیر

2 دیدگاه در خرید ماده کلسترول (Cholesterol) سیگما آلدریچ – دایا اکسیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت استعلام قیمت مواد آزمایشگاهی لطفا ارتباط بگیرید
error: Content is protected !!