ماده شیمیایی آزمایشگاهی هیدریندانتین (Hydrindantin) از جمله مواد شیمیایی تولید شده توسط شرکت سیگما آلدریچ از بزرگترین شرکت های تولید کننده مواد آزمایشگاهی در جهان است. در این مطلب مشخصات دقیق و نحوه خرید این ماده شیمیایی از دایا اکسیر را بخوانید.

توضیحات هیدریندانتین (Hydrindantin)

هیدریندانتین یک ماده شیمیایی آلی است که تصور می شود با آزمایش نیین هیدرین (ninhydrin) برای آمین ها درگیر است.

کاربردهای هید ریندانتین

نین هیدرین (۲،۲-دی هیدروکسی اندان-۱،۳-دیون) یک ماده شیمیایی است که برای تشخیص آمونیاک یا آمین های اولیه و ثانویه استفاده می شود که هنگام واکنش با این آمین های آزاد، رنگ آبی تیره یا بنفش به نام بنفش روهمان (Ruhemann’s purple) تولید می شود.

مشخصات هیدریندانتین

 

کاتالوگ نامبر۱۲۲۴۷
نام لاتین Oleuropein
نام فارسیاولئوروپین
نام مشابه(۲S,3E,4S)-3-Ethylidene-2-(β-D-glucopyranosyloxy)-3,4-dihydro-5-(methoxycarbonyl)-2H-pyran-4-acetic acid 2-(3,4-dihydroxyphenyl)ethyl ester
Cas No۳۲۶۱۹-۴۲-۴
فرمول شیمیاییC25H32O13
گرید ماده≥۹۸.۰%
وزن مولکولی۵۴۰.۵۱
شرایط نگهداریدمای اتاق

 

نحوه خرید هید ریندانتین

شرکت دایا اکسیر با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تأمین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی، آنتی بادی، محیط کشت، انواع محلول بافر و ماده آزمایشگاهی هیدریندانتین (Hydrindantin) با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت دایا اکسیر تماس بگیرید.

قیمت Hydrindantin

دایا اکسیر وارد کننده بدون واسطه مواد آزمایشگاهی شرکت سیگما آلدریچ، آماده پاسخگویی به استعلام قیمت خریداران محترم با قیمت های مناسب می باشد.

 

هیدریندانتین (Hydrindantin) سیگما آلدریچ | دایا اکسیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت استعلام قیمت مواد آزمایشگاهی لطفا ارتباط بگیرید
error: Content is protected !!