ماده شیمیایی آزمایشگاهی محلول بتکس (BTEX Solution) از جمله مواد شیمیایی تولید شده توسط شرکت سیگما آلدریچ از بزرگترین شرکت های تولید کننده مواد آزمایشگاهی در جهان است. در این مطلب مشخصات دقیق و نحوه خرید این ماده شیمیایی از دایا اکسیر را بخوانید.

فهرست مطالبی که در ادامه به آنها پرداخته شده است:

توضیحات محلول بتکس (BTEX Solution)

محلول بتکس مواد شیمیایی مهمی هستند که معمولاً به عنوان واسطه شیمیایی و حلال در تولید پلاستیک استفاده می شوند. این محلول متعلق به خانواده آلاینده های ارگانیک است که تمایل دارند در آبهای زیرزمینی تجمع کرده و خاک و هوا را نیز آلوده کنند. این ترکیبات حتی در غلظت های کوچک بسیار سمی هستند و گزارش شده است که باعث آسیب دائمی به سیستم عصبی مرکزی می شوند.

مشخصات BTEX Solution

 

کاتالوگ نامبر۴۳۷۲۸
نام لاتین BTEX Solution
نام فارسیمحلول بتکس
گرید مادهanalytical standard
شرایط نگهداری۲-۸°C

 

نحوه خرید محلول بتکس

شرکت دایا اکسیر با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تأمین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی، آنتی بادی، محیط کشت، انواع محلول بافر و ماده آزمایشگاهی محلول بتکس (BTEX Solution) با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت دایا اکسیر تماس بگیرید.

قیمت BTEX Solution

دایا اکسیر وارد کننده بدون واسطه مواد آزمایشگاهی شرکت سیگما آلدریچ، آماده پاسخگویی به استعلام قیمت خریداران محترم با قیمت های مناسب می باشد.

 

محلول بتکس (BTEX Solution) سیگما آلدریچ | دایا اکسیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت استعلام قیمت مواد آزمایشگاهی لطفا ارتباط بگیرید
error: Content is protected !!