ماده شیمیایی آزمایشگاهی دکستراناز Dextranase از جمله مواد شیمیایی تولید شده توسط شرکت مرک از بزرگترین شرکت های تولید کننده مواد آزمایشگاهی در جهان است. در این مطلب مشخصات دقیق و نحوه خرید این ماده شیمیایی از دایا اکسیر فروش مواد آزمایشگاهی را بخوانید.

توضیحات دکستراناز Dextranase

دکستراناز توسط بسیاری از میکروارگانیسم ها از جمله باکتری ها، قارچ های رشته ای و مخمر تولید می شود. دکستراناز یک اندودکستراناز است که پیوندهای α-(۱،۶)-گلیکوزیدی را در دکستران هیدرولیز می کند. کاربردهای صنعتی و بالینی زیادی مانند فرآوری مواد غذایی، اصلاح قند و تهیه دارو دارد.

همچنین این ماده به طور گسترده ای برای تولید چغندر قند متناوب و ایزومالتوالیگوساکارید (IMOs)، که یک غذای کاربردی پربیوتیک است، استفاده می شود. دکستران با وزن مولکولی کم که از Dextranase به دست می آید به عنوان یک افزایش دهنده حجم خون مصنوعی عمل می کند. دکستراناز را می توان با آنتی بادی ها برای تشخیص سلول های تومور جفت کرد.

با پلیمریزاسیون رسوبات میکروبی دکستران در دندان ها از ایجاد پلاک های دندانی جلوگیری می کند. از این رو در محصولات مراقبت از دندان نیز استفاده می شود.

کاربردهای Dextranase

کاربرد ها به ترتیب زیر می باشد:

انحلال ریز حامل

در انحلال ریزحامل برای تولید کروی های سه بعدی چند سلولی برای کشف دارو

هضم پلی ساکارید

در هضم آزمایشگاهی پلی ساکارید خارج سلولی(EPS) در باکتری ایزوله شده

بررسی بی حرکتی دکستراناز و اصلاح آلترانان

Dextranase در پزوهش های با هدف بررسی بی حرکتی دکستراناز و به همچنین در مطالعاتی جهت بررسی بهینه سازی شرایط فرآیند برای اصلاح آنزیمی آلترنان استفاده میگردد.

مشخصات Dextranase

کاتالوگ نامبرD0443
نام لاتین Dextranase from Chaetomium erraticum
نام فارسیدکستراناز از Chaetomium erraticum
نام مشابهDextranase Plus L, 1,6-α-D-Glucan 6-glucanohydrolase
Cas no۹۰۲۵-۷۰-۱
شرایط نگهداری۲-۸°C

نحوه خرید دکستراناز

شرکت دایا اکسیر با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تأمین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی، ماده Dextranase با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت دایا اکسیر تماس حاصل بفرمایید.

قیمت دکستراناز

دایا اکسیر وارد کننده بدون واسطه مواد آزمایشگاهی از شرکت سیگما، آماده پاسخگویی به استعلام قیمت خریداران محترم با قیمت های مناسب می باشد. لطفا از طریق راههای ارتباطی با کارشناسان فروش مجموعه تماس حاصل نمایید.

 

دکستراناز Dextranase

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت استعلام قیمت مواد آزمایشگاهی لطفا ارتباط بگیرید
error: Content is protected !!