ماده شیمیایی آزمایشگاهی انیدرید متاکریلیک (Methacrylic anhydride) از جمله مواد شیمیایی تولید شده توسط شرکت سیگما آلدریچ از بزرگترین شرکت های تولید کننده مواد آزمایشگاهی در جهان است. در این مطلب کاربردها، مشخصات دقیق و نحوه خرید این ماده شیمیایی از دایا اکسیر را بخوانید.

توضیحات انیدرید متاکریلیک (Methacrylic anhydride)

کوپلیمریزاسیون متاکریلیک انیدرید در دمای ۳۶.۶ درجه سانتی گراد ، پلیمر آن را تولید می کند. می توان آن را مستقیماً از اسیدهای مربوطه با استفاده از عوامل خشک کننده و به طور غیر مستقیم از واکنش نمک های سدیم اسیدها با کلریدهای اسیدی مربوط تهیه کرد.

انیدرید متاکریلیک مایعی است که با آب واکنش گرمازا  می دهد. همچنین می تواند با گروههای هیدروکسیل و آمینو موجود در برخی از ترکیبات آلی واکنش داده و منجر به پیوند کووالانسی قسمتهای متاکریلوئیل شود.

مشخصات انیدرید متاکریلیک (Methacrylic anhydride)

 

کاتالوگ نامبر۲۷۶۶۸۵
نام لاتین Methacrylic anhydride
نام فارسیانیدرید متاکریلیک
Cas No۷۶۰-۹۳-۰
فرمول شیمیایی[H2C=C(CH3)CO]2O
گرید مادهcontains 2,000 ppm topanol A as inhibitor, 94%
وزن مولکولی۱۵۴.۱۶
شرایط نگهداریدمای اتاق

 

نحوه خرید انیدرید متاکریلیک

شرکت دایا اکسیر با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تأمین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی، آنتی بادی، محیط کشت، انواع محلول بافر و ماده آزمایشگاهی انیدریدمتاکریلیک با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت دایا اکسیر تماس بگیرید.

قیمت Methacrylic anhydride

دایا اکسیر وارد کننده بدون واسطه مواد آزمایشگاهی شرکت سیگما آلدریچ، آماده پاسخگویی به استعلام قیمت خریداران محترم با قیمت های مناسب می باشد.

 

انیدرید متاکریلیک (Methacrylic anhydride) سیگما آلدریچ | دایا اکسیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت استعلام قیمت مواد آزمایشگاهی لطفا ارتباط بگیرید
error: Content is protected !!