Benzonase® Nuclease ماده آزمایشگاهی از شرکت سیگما است که معمولا در آزمایشگاه های ژنتیک کاربرد دارد، این مطلب به شناخت بیشتر این ماده آزمایشگاهی پرداخته است؛

Benzonase® Nuclease چیست

Benzonase® Nuclease با مشخصات HC, Purity > 99% ، یک اندونوکلئاز ژنتیکی از Serratiamarcescens است. این ماده تمام اشکال DNA وRNA (تک رشته، دو رشته ای، خطی و دایره ای) را کاهش می دهد و هیچ گونه پروتئولتیکیکی ندارد.Benzonase® Nuclease بدون پروتئاز قابل تشخیص است و فعالیت خاصی دارد که از پروتئین ۱ × ۱۰۶ U / mg تشکیل شده است. ۹۹٪ puritygrade برای اندوتوکسین ها آزمایش می شود و حاوی <0.25 EU / 1000 واحد است. این محصول در محلول فیلتر شده با ۰.۲ میکرومتر در ۵۰٪ گلیسرول عرضه می شود. در دما منفی۲۰ درجه سانتیگراد نگهداری میگردد.

کاربرد Benzonase® Nuclease

این ماده در طیف گسترده ای از شرایط موثر است و فعالیت خاصی دارد. این آنزیم تبدیل اسیدهای نوکلیکیک را به ۵ ال مونوفسفات ترمیم شده از الیگونونوکلئوتید ۲ تا ۵ پایه (زیر حد هیبریداسیون) که کاملا مناسب برای حذف اسیدهای نوکلئیک از پروتئین های ترکیبی می باشد، فراهم می سازد که مطابق با دستورالعمل های FDA برای آلایندگی اسید نوکلئیک می باشد. توانایی بنزناز در هیدرولیز کردن اسیدهای نوکلئیک باعث می شود آنزیم یک انتخاب عالی برای کاهش ویسکوزیته برای کاهش زمان پردازش و افزایش عملکرد پروتئین باشد. به عنوان مثال، آنزیم با BugBuster® و Propulsion® Reagents در استخراج پروتئین BugBuster® سازگار است و بنابراین می تواند همراه با این عوامل برای حذف ویسکوزیته و حذف اسیدهای نوکلئیک از عصاره E. coli اضافه شود.

فروش ماده آزمایشگاهی

کمپانی سازنده

شرکت سیگما آلدریچ  Sigma Aldrich

مرکز فروش مواد آزمایشگاهی سیگما آلدریچ         

شرکت دایا اکسیر

راهنمای مشخصات ماده شیمیایی

نام محصول

Benzonase® Nuclease HC, Purity > 99%

Catalog No

۷۱۲۰۶

گرید ماده آزمایشگاهی

Effective Viscosity Reduction and Removal of Nucleic Acids from protein solutions

شرایط نگهداری

۲۰C-

بسته بندی

۲۵ku

نحوه خرید ماده آزمایشگاهی Benzonase® Nuclease

دایا اکسیر اعلام مینماید که با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تأمین مواد اولیه پروژه های تحقیقاتی، Benzonase® Nuclease HC, Purity > 99%  با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است.

قیمت ماده آزمایشگاهی Benzonase® Nuclease    

دایا اکسیر وارد کننده بدون واسطه مواد آزمایشگاهی اصل آماده پاسخگویی به استعلام قیمت خریداران محترم با قیمت های مناسب می باشد.

جهت استعلام قیمت به بخش تماس با ما مراجعه نمایید.

Benzonase® Nuclease HC, Purity > 99% - سیگما آلدریچ - 71206

یک دیدگاه در فروش ماده آزمایشگاهیBenzonase® Nuclease HC, Purity > ۹۹%کاتالوگ نامبر ۷۱۲۰۶ سیگما آلدریچ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.