ماده شیمیایی آزمایشگاهی ۵،۵′-دیتیوبیس (۲-نیتروبنزوئیک اسید) (۵,۵′-Dithiobis(2-nitrobenzoic acid)) از جمله مواد شیمیایی تولید شده توسط شرکت سیگما آلدریچ از بزرگترین شرکت های تولید کننده مواد آزمایشگاهی در جهان است. در این مطلب مشخصات دقیق و نحوه خرید این ماده شیمیایی از دایا اکسیر را بخوانید.

توضیحات ۵،۵′-دیتیوبیس (۲-نیتروبنزوئیک اسید) (۵,۵′-Dithiobis(2-nitrobenzoic acid))

۵،۵′-دیتیوبیس (۲-نیتروبنزوئیک اسید) همچنین DTNB یا معرف Ellman نامیده می شود. این یک معرف محلول در آب است که با گروه های تیول در تعامل است و می تواند به راحتی در pH خنثی استفاده شود. آنیون تیولات (RS-)با معرف المان (DTNB2-)، برای تولید آنیون ۲-نیترو-۵-تیوبنزوات(TNB2-)  و یک دی سولفید مخلوط (R-S-TNB-)  واکنش می دهد.

کاربردهای ۵،۵′-دیتیو بیس (۲-نیتروبنزوئیک اسید)

معرف Ellman ممکن است برای سنجش استیل کولین استراز، و به طور خاص برای برچسب زدن باقی مانده های سیستئین استفاده شود. این یک معرف حساس برای اندازه گیری محتوای سولفیدریل آزاد در پروتئین ها، پپتیدها و بافت ها است.

مشخصات ۵،۵′-دیتیوبیس (۲-نیتروبنزوئیک اسید)

 

کاتالوگ نامبرD8130
نام لاتین ۵,۵′-Dithiobis(2-nitrobenzoic acid)
نام فارسی۵،۵'-دیتیوبیس (۲-نیتروبنزوئیک اسید)
نام مشابهDTNB, Bis(3-carboxy-4-nitrophenyl) disulfide, Ellman’s Reagent, 3-Carboxy-4-nitrophenyl disulfide, 6,6′-Dinitro-3,3′-dithiodibenzoic acid
Cas No۶۹-۷۸-۳
فرمول شیمیایی[-SC6H3(NO2)CO2H]2
گرید ماده≥۹۸%, BioReagent, suitable for determination of sulfhydryl groups
وزن مولکولی۳۹۶.۳۵
شرایط نگهداریدمای اتاق

 

نحوه خرید ۵،۵′-دیتیوبیس (۲-نیتروبنزوئیک اسید)

شرکت دایا اکسیر با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تأمین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی، آنتی بادی، محیط کشت، انواع محلول بافر و ماده آزمایشگاهی ۵،۵′-دیتیوبیس (۲-نیتروبنزوئیک اسید)(۵,۵′-Dithiobis(2-nitrobenzoic acid)) با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت دایا اکسیر تماس بگیرید.

قیمت ۵,۵′-Dithiobis(2-nitrobenzoic acid)

دایا اکسیر وارد کننده بدون واسطه مواد آزمایشگاهی شرکت سیگما آلدریچ، آماده پاسخگویی به استعلام قیمت خریداران محترم با قیمت های مناسب می باشد.

 

5،5'-دیتیوبیس (2-نیتروبنزوئیک اسید) (5,5′-Dithiobis(2-nitrobenzoic acid)) سیگما آلدریچ | دایا اکسیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت استعلام قیمت مواد آزمایشگاهی لطفا ارتباط بگیرید
error: Content is protected !!