خرید ماده تریپسین کاتالوگ نامبر T4799 سیگما آلدریچ

تریپسین-Trypsin- T4799

تریپسین(Trypsin) سیگما آلدریچ در نمایندگی رسمی سیگما آلدریچ در دایا اکسیر موجود است. برای شناخت خواض شیمیایی این محصول و نحوه سفارش آن می توانید تا انتهای مطلب را بخوانید.

تریپسین(Trypsin) چیست

تریپسین شامل یک پلی پپتید زنجیره ای از ۲۲۳ آمینو اسید باقی مانده است که توسط حذف هگزاپپتید N-ترمینال از تریپسینوژن تولید می شود که در پیوند پپتید Lys-lele شکسته می شود. توالی اسیدهای آمینه توسط ۶ پل دی سولفید متصل شده است.  فرم اولیه ترپسین، بتا ترپسین است. بتا تريپسين را مي توان به صورت آلفا تيپسين توليد کرد و باقيمانده Lys-Ser را از بين مي برد. تریپسین عضو خانواده پروتئاز سریین است.

این آنزیم یک اندوپپتیداز است لذا پروتئینها را از وسط به پلی پپتیدها تجزیه میکند. تریپسین یک سرین پروتئاز است. تریپسین به ویژه پیوندهای لیزین و آرژنین را میشکند. این آنزیم از پانکراس بخصوص بر اثر تحریک کوله سیستوکینین به دئودنوم ترشح می‌شود.

کاربرد تریپسین(Trypsin)

تریپسین برای هضم پپتید ها، با نسبت ۱:۱۰۰ تا ۱:۲۰ (تریپسین: پپتید) استفاده می شود. استفاده معمول از این محصول در برداشتن سلولهای پایدار از یک سطح کشت است. غلظت تريپسين جهت خارج کردن سلول ها از زيربست، عمدتا وابسته به نوع سلول و سن کشت است. تریپسین ها برای تعلیق مجدد سلول ها در کشت سلولی و در تحقیقات پروتئومیک برای هضم پروتئین های مختلف در ژل مورد استفاده قرار میگیرد. سایر برنامه های کاربردی  شامل ارزیابی کریستالیزاسیون با تکنیک های مبتنی برغشا می باشد.

فروش ماده آزمایشگاهی

کمپانی سازنده

سیگما آلدریچ  Sigma Aldrich

مرکز فروش مواد آزمایشگاهی سیگما آلدریچ

شرکت دایا اکسیر

راهنمای مشخصات ماده شیمیایی

نام محصول

Trypsin from porcine pancreas

Catalog No

T4799

CAS Number

۹۰۰۲-۰۷-۷

گرید ماده آزمایشگاهی

lyophilized powder, BioReagent, suitable for cell culture, 1,000-2,000 BAEE units/mg solid

شرایط نگهداری

۲۰°C-

بسته بندی

۵g,10g,25g,100g,500g

فروش تریپسین(Trypsin)

دایا اکسیر اعلام مینماید که با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تأمین مواد اولیه پروژه های تحقیقاتی، تریپسین با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است.

قیمت تریپسین(Trypsin)

دایا اکسیر وارد کننده مواد آزمایشگاهی اورجینال بدون واسطه با قیمت مناسب آماده پاسخگویی به استعلام قیمت خریداران محترم می باشد.

جهت استعلام قیمت به بخش تماس با ما مراجعه نمایید.

4 thoughts on “خرید ماده تریپسین کاتالوگ نامبر T4799 سیگما آلدریچ

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *