ماده شیمیایی آزمایشگاهی ۴(۵)-متیلیمیدازول (۴(۵)-Methylimidazole) از جمله مواد شیمیایی تولید شده توسط شرکت سیگما آلدریچ از بزرگترین شرکت های تولید کننده مواد آزمایشگاهی در جهان است. در این مطلب مشخصات دقیق و نحوه خرید این ماده شیمیایی از دایا اکسیر را بخوانید.

توضیحات ۴(۵)-متیلیمیدازول (۴(۵)-Methylimidazole)

۴(۵)-متیلیمیدازول یک ترکیب شیمیایی آلی هتروسیکلیک است.این ماده از ایمیدازول از طریق جایگزینی هیدروژن در موقعیت ۴ توسط یک گروه متیل مشتق شده است. این ماده ممکن است در قهوه ای شدن برخی غذاها از طریق واکنش Maillard بین کربوهیدرات ها و ترکیبات حاوی آمینو تشکیل شود. به ویژه در غذاهای برشته شده، گوشت های کبابی، قهوه و انواع رنگ های کاراملی تولید شده با فرآیندهای مبتنی بر آمونیاک یافت می شود.

مشخصات ۴(۵)-متیلیمیدازول

 

کاتالوگ نامبر۱۹۹۸۸۵
نام لاتین ۴(۵)-Methylimidazole
نام فارسی۴(۵)-متیلیمیدازول
Cas No۸۲۲-۳۶-۶
فرمول شیمیاییC4H6N2
گرید ماده۰.۹۸
وزن مولکولی۸۲.۱
شرایط نگهداریدمای اتاق

 

نحوه خرید ۴(۵)-متیلیمیدازول

شرکت دایا اکسیر با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تأمین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی، آنتی بادی، محیط کشت، انواع محلول بافر و ماده آزمایشگاهی ۴ (۵)-متیلیمیدازول (۴(۵)-Methylimidazole) با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت دایا اکسیر تماس بگیرید.

قیمت ۴(۵)-Methylimidazole

دایا اکسیر وارد کننده بدون واسطه مواد آزمایشگاهی شرکت سیگما آلدریچ، آماده پاسخگویی به استعلام قیمت خریداران محترم با قیمت های مناسب می باشد.

 

4(5)-متیلیمیدازول (4(5)-Methylimidazole) سیگما آلدریچ | دایا اکسیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت استعلام قیمت مواد آزمایشگاهی لطفا ارتباط بگیرید
error: Content is protected !!