خرید مرک میلی پور آلمان Merck Millipore دایا اکسیر

 مرک Merck معرفی شرکت

شرکت Merck مرک آلمان که معمولا با نام گروه مرک Merck Group شناخته می شود یک شرکت چند ملیتی و بزرگترین تولید کننده مواد شیمیایی آزمایشگاهی و کشت های میکروبی در دنیا می باشد که در قرن هفدهم میلادی و در سال ۱۶۶۸ در کشور آلمان تاسیس شد و با قدمت ۳۵۰ ساله خود می توان گفت قدیمی ترین شرکت دارویی جهان می باشد و تاکنون همواره در مسیر گسترش و توسعه فعالیت های خود در زمینه فرآورده های مختلف شیمیایی، دارویی، تجهیزات آزمایشگاهی و سایر موارد مربوط گام برداشته به طوری که کاتالوگ سل ۱۸۶۰ میلادی در این شرکت ۸۰۰ محصول اختصاصی را در بر داشته ولی درحال حاضر ده هزار ماده شیمیایی آزمایشگاهی مرک و بیش از ۴۰ هزار محصول تخصصی تولید می شود و این کار چشمگیر با مجموعه ای قریب به ۲۵ هزار نفر امکان پذیر گشته است. به همین دلیل است که امروزه نام شرکت مرک Merck یکی از معتبرترین و مشهورترین مجموعه های فعال در عرصه بین الملل تولید مواد شیمیایی آزمایشگاهی و دارویی است که شرکت هایی مانند سیگما آلدریچ از زیرمجوعه های مرک هستند.

امروز هم اگر چه بزرگترین شرکت دارویی جهان نیست، اما همواره در فهرست شرکت های بزرگ دارویی جهان قرار دارد، به طوریکه با تصاحب کمپانی های معروف آمریکایی و دیگر کشورها همانند شرکت مواد شیمیایی و آزمایشگاهی سیگما آلدریچ، در صنعت تولید انواع محیط کشت مرک، مواد شیمیایی آزمایشگاهی مرک و محصولات دارویی بی رقیب می باشد. این شرکت بیست و پنج هزار کارمند در ۶۶ کشور دنیا دارد و دفتر اصلی در شهر دار مشتات آلمان قرار دارد. این شرکت تحت نام EMD Chemicals در آمریکای شمالی فعالیت می کند.

مرک Merck کاربرد مواد آزمایشگاهی 

زمینه اصلی فعالیت شرکت مرک، حوزه مواد شیمیایی، دارویی، علوم زیستی، داروسازی، بیوتکنولوژی، لوازم بهداشتی-آرایشی، پلاستیک ها و غیره می باشد.

محصولات مرک از طیف جامعی برخوردار می باشند. مواد شیمیایی درجه یک و معرف ها به شکل کاملی مناسب تک تک کاربردها می باشند. گریدهای کیفی متنوع این شرکت به عنوان مثال برای اسیدها و نمک، Suprapur و Ultrapur به این منظور طراحی شده اند تا تمامی خواسته های مشتریان را در خود جای دهند. مشتریان چه نیاز به پیروی از استانداردهای بین المللی یا دنبال کردن قوانین ایمنی یا مقادیر اندک و زیاد داشته باشند، مطمئنا راه حل ایده آل را در طیف جامع مواد شیمیایی مرک پیدا می کنند. هرچه حساسیت کشف ابزاری بیشتر می شود اهمیت استفاده از معرف های خالص نیز بالاتر می رود. کمیت گذاری خطاهای سیستمی ایجاد شده توسط ناخالصی ها در معرف های کمکی عملی مشکل است. این شرکت دارای یک طیف ویژه ای از استانداردها و معرف ها به منظور رعایت و برآورده سازی تمامی پیش نیازهای مربوط به خلوص مواد است.

شرکت مرک تقریبا در تمام عمر خود (غیر از دو دهه اخیر) شرکتی خصوصی بوده است. در سال ۱۹۹۵ تشکیلات قانونی شرکت از سهامی خاص به سهامی عام بدل شد که البته هنوز هم ۷۰ درصد سهام شرکت باقی است.

این شرکت، از پیشتازان تکنولوژی LCD است و هنوز هم در حوزه صفحه های نمایش مبتنی بر تکنولوژی کریستال مایع، از قدرت های بزرگ جهان محسوب می شود.  آن ها عقیده دارند که استفاده از مواد خام با کیفیت به معنای تولید مواد شیمیایی Merck با کیفیت است.

به همین علت است که معرف های شیمیایی، مواد شیمیایی و لوازم آزمایشگاهی مرک در طول مراحل تولید و توسعه تحت کنترل شدید قرار دارند تا نتایج قابل اطمینان و با کیفیتی به دست آید. تنوع گسترده محصولات شرکت مرک، امکان انتخاب از بین بیش از ۳۰ هزار مواد شیمیایی مرک و معرف ها را در زمینه کارهای تحقیقی یا تولیدی در اختیار مشتریان میگذارد چه به منظور آنالیز چه به منظور سنتز. همچنین در صورت نیاز مشتریان به پشتیبانی بیشتر آنها می توانند از تیم های خدمات پشتیبانی خرید مواد شیمیایی مرک MERCK در سراسر دنیا به نحو احسن استفاده کنند.

این شرکت بیشترین اهمیت را برای بالاترین سطح کیفیت، کم ترین مقدار ناخالصی و مقدار وسیعی از پارامترهای تخصصی هر محصول به طور مجزا قائل می شود. از توسعه تا فروش مواد شیمیایی مرک این شرکت در به دست آوردن کیفیت عالی به خصوص در زمینه حساس معرف های آنالیزوری نهایت دقت را میکند. معرف های شیمیایی مرک بهینه شده برای استفاده از آنالیز شیمیایی مرطوب و مطابق با خصوصیات ACS  و Reag.PhEur هستند و به مشتریان اجازه می دهند با خیال راحت و اطمینان کار کنند. مشتریان می توانند از معرف های معدنی نیز همین انتظار را داشته باشند.

محصولات شرکت مرک Merck

شرکت مرک Merck محصولات خود را برای ۱۳ نسل متوالی به محققین و صنایع مختلف ارائه کرده است و قدمی بزرگ در پیشرفت و توسعه زندگی بشر در سراسر جهان برداشته است. مواد شیمیایی آزمایشگاهی مرک امروزه در تمامی پنج قاره جهان تولید شده و شرکت مرک پس از خریدن شرکت سیگما آلدریچ در سال ۲۰۱۵ و با دارا بودن چندین کمپانی بزرگ فرعی دیگر، حالا به تنهایی بزرگترین کمپانی تأمین کننده مواد شیمیایی آزمایشگاهی در جهان است.

شرکت مرک اهداف خود را این گونه معرفی کرده است:” هدف ما حل پیچیده ترین مسائل علمی بشر از طریق همکاری با جامعه علمی جهانی است.” آنها همچنین یکی از اهداف متعالی خود را بهبود سلامت تک تک انسان ها در هر کجای دنیا می دانند. این شرکت پس از تلفیق با شرکت سیگما آلدریچ بیش از ۳۰۰ هزار محصول با گریدهای گوناگون را در حیطه های دارویی، آزمایشگاهی، غذایی، آرایشی و مواد شیمیایی خاص تولید می کند.

کاربرد محصولات شرکت مرک Merck عبارتند از آزمایشگاههای علوم زیستی (همانند سم شناشی، یاخته شناسی، قارچ شناسی، انگل شناسی، میکروبیولوژی، ژنتیک، کالبدشناسی و ژنتیک و بیولوژی سلولی و ملکولی  و غیره) صنایع غذایی، آزمایشگاه های تشخیص طبی، آزمایشگاههای کنترل کیفی و استاندارد، تولید واسکن و سرم، صنایع آرایشی و بهداشتی، صنایع پتروشیمی، پالایشگاه ها، نفت و گاز، محیط زیست و منابع طبیعی، صنایع چسب و رنگ و رزین، آزمایشگاه های آب و فاضلاب، صنایع داروسازی، صنایع آبکاری و صنایع کاشی و سرامیک، نیروگاه های حرارتی برق، پروژه های دانشگاهی و دانشجویی، امور دام وطیور، گیاه شناسی و گیاه پزشکی، پزشکی و طب می باشد همچنین این شرکت در حوزه شیمی معدنی و آلی، در کنار انواع واکنشگرها و حلال ها، انواع مواد مرجع و مواد با گریدهای مناسب برای جداسازی و کروماتوگرافی را نیز تولید می کند.

برای اینکه مقیاس این شرکت را بهتر درک کنید، می توانیم به این نکته اشاره کنیم که فروش فصلی شرکت مرک در حدود ۱۰ میلیارد دلار است.

شما می توانید کلیه محصولات و مواد شیمیایی و آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی شرکت مرک را از شرکت دایا اکسیر نمایندگی مرک Merck با تضمین اصل بودن تهیه نمایید.

مواد شیمیایی آزمایشگاهی مرک و محصولات تقلبی مشابه و قیمت مواد شیمیایی آزمایشگاهی مرک

در حال حاضر نمونه های تقلبی مواد شیمیایی به وفور در بازار وجود دارد و این مسئله موجب سردرگمی و زیان خریداران و مصرف کنندگان مواد آزمایشگاهی شده است و قیمت مواد شیمیایی مرک را در گستره متفاوت قرار داده است. از آنجایی که این برند سال هاست که به عنوان مشهورترین برند مواد شیمیایی آزمایشگاهی در ایران نیز شناخته می شود، نمونه های تقلبی از لحاظ بسته بندی و شکل ظاهری ماده و تاریخ انقضا و لات نامبر با نمونه های اصلی مشابه است.

شرکت دایا اکسیر مفتخرست که به عنوان نمایندگی اصلی شرکت مرک شناخته شده است و مواد شیمیایی و آزمایشگاهی مرک Merck را با کیفیتی تضمینی با شرط مرجوعی به دست خریداران و مصرف کنندگان از جمله پژوهشگران، اساتید دانشگاه، دانشجویان و آزمایشگاهها و صنایع مختلف پژوهشی و تولیدی می رساند.

 نمایندگیمرک میلی پور Merck Millipore در ایران – واردات و فروش

شرکت دایا اکسیر به عنوان وارد کننده و نمایندگی رسمی شرکت مرک با تجربه چندین ساله خود در زمینه واردات و فروش مواد آزمایشگاهی مرک و همچنین دسترسی به منابع معتبر آماده پاسخگویی به سوالات شما مشتریان گرامی می باشد.

فروش مواد شیمیایی مرک Merck

شرکت دایا اکسیر نمایندگی مرک آلمان در ایران در زمینه واردات و فروش مواد شیمیایی مرک فعالیت می کند. شما می توانید قیمت ماده شیمیایی مورد نظر خود را در پک استاندارد به صورت آنلاین از طریق تلگرام @dayaexir یا تماس با کارشناسان فروش شرکت دریافت نمایید و برای مشاهده محصولات به صفحه مواد آزمایشگاهی و کیت های تحقیقاتی و بخش مواد آزمایشگاهی مراجعه نمایید و در صورت نبود ماده آزمایشگاهی مورد نظر با کارشناسان فروش شرکت با شماره های تماس پایین صفحه تماس حاصل فرمایید.

کلیه مواد شیمیایی مرک این شرکت اصل آلمان می باشد و با تضمین کیفیت و گارانتی مرجوعی بفروش می رسد.

سفارش و خرید مواد آزمایشگاهی و کیت های تحقیقاتی مرک میلی پور Merck Millipore

خریداران محترم می توانند درخواست قیمت ماده یا کالای موردنظر را از طریق تلگرام یا واتساپ به شماره ۴۴۰۲۳۹۳-۰۹۹۰ و ایمیل  info@dayaexir.com ارسال نموده و یا با بخش فروش شرکت دایا اکسیر با شماره های ۲۲۳۲۷۰۴۳-۰۲۱ و ۴۴۰۲۳۹۳-۰۹۹۰ در ساعات اداری تماس حاصل فرمایند.

ساعات اداری:

از شنبه تا چهارشنبه ۹ صبح تا ۵ بعدازظهر

پنج شنبه ۹ صبح تا ۱ بعدازظهر

کارشناسان ما سریعا پاسخگو می باشند.

نمایندگی فروش مرک آلمان Merck -شرکت دایا اکسیر۰۲۱۲۲۳۲۷۰۴۳

 

6 thoughts on “خرید مرک میلی پور آلمان Merck Millipore دایا اکسیر

  1. سلام خسته نباشید ارتباط این شرکت با شررکت سیگما چیه دقیقا م برام سوال شده بود خواستم بپرسم

  2. سلام من تو کامنت ها اسم شرکت سیگما الدریچ رو زیاد دیدم می خواستم بگم اگه می شه یکم بیشتر بهم توضیح بدین

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *