ماده شیمیایی آزمایشگاهی گلیکوپیرونیوم برومید (Glycopyrronium bromide) از جمله مواد شیمیایی تولید شده توسط شرکت سیگما آلدریچ از بزرگترین شرکت های تولید کننده مواد آزمایشگاهی در جهان است. در این مطلب کاربردها، مشخصات دقیق و نحوه خرید این ماده شیمیایی از دایا اکسیر را بخوانید.

کاربردهای گلیکوپیرونیوم برومید

  • گلیکوپیرولات یک آنتاگونیت موسکارینی با اثر طولانی مدت(LAMA) میباشد که گیرنده(RECEPTOR) ، M3 آنتاگونیت موسکارینی را انتخاب کرده و به آن متصل می شود که با این کارگیرنده های موسکارینی را اشغال کرده وبه این ترتیب انتقال کولیژنیک را مهار می کند.این گیرنده ها در ریه وراه های هوایی ،ترشحات بزاقی،عرق،غددو ترشحات گاستریک اسید ی وجود دارند.
  • این ماده همچنین به عنوان دسته ای از داروهای آنتی کولینرژیک موسکارینی شناخته می شود و از سد خونی-مغزی عبور نمیکند به همین علت معمولا بدون عوارض و یا با عوارض بسیار کمی گزارش شده است.
  • این داروها در درمان برادی کاردی،کاهش بزاق ،بیماری های ریوی مانند (COPD) ،نارسایی کلیه و موارد دیگر کاربرد دارند.

مشخصات ماده گلیکوپیرونیوم برومید (Glycopyrronium bromide)

 

کاتالوگ نامبرY0001308
نام لاتین Glycopyrronium bromide
نام فارسیگلیکوپیرونیوم برومید
نام مشابهNSC 251251, NSC 251252, 3-hydroxy-1,1-dimethylpyrrolidinium bromide α-cyclopentylmandelate, NVA-237, Glycopyrrolate, AHR-504, Copyrrolate, α-cyclopentylmandelic acid ester with 3-hydroxy-1,1-dimethylpyrrolidinium bromide, 1-methyl-3-pyrrolidyl α-phenyl-α-cyclopentylglycolate methobromide, Gastrodyn, 3-(2-phenyl-2-cyclopentylglycoloyloxy)-1,1-dimethylpyrrolidinium bromide, NSC 250836, 1-methyl-3-pyrrolidyl α-cyclopentylmandelate methobromide, glycopyrronium bromide
Cas No۵۹۶-۵۱-۰
فرمول شیمیاییC19H28NO3 · Br
گرید مادهEuropean Pharmacopoeia (EP) Reference Standard
وزن مولکولی۳۹۸.۳۳
شرایط نگهداری۲-۸°C

 

نحوه خرید گلیکوپیرونیوم برومید

شرکت دایا اکسیر با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تأمین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی، آنتی بادی، محیط کشت، انواع محلول بافر و ماده آزمایشگاهی Glycopyrronium bromide با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت دایا اکسیر تماس بگیرید.

قیمت Glycopyrronium bromide

دایا اکسیر وارد کننده بدون واسطه مواد آزمایشگاهی شرکت سیگما آلدریچ، آماده پاسخگویی به استعلام قیمت خریداران محترم با قیمت های مناسب می باشد.

 

گلیکوپیرونیوم برومید (Glycopyrronium bromide) سیگما آلدریچ | دایا اکسیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت استعلام قیمت مواد آزمایشگاهی لطفا ارتباط بگیرید
error: Content is protected !!