ماده شیمیایی آزمایشگاهی کلرید استرانسیم (Strontium chloride) از جمله مواد شیمیایی تولید شده توسط شرکت سیگما آلدریچ از بزرگترین شرکت های تولید کننده مواد آزمایشگاهی در جهان است. در این مطلب کاربردها، مشخصات دقیق و نحوه خرید این ماده شیمیایی از دایا اکسیر را بخوانید.

توضیحات کلرید استرانسیم

هگزاهیدرات کلرید استرانسیوم (SrCl2 · ۶H2O) یک کلرید فلز خاک قلیایی هیدراته می باشد که در تابش γ در دمای K77 درجه ، یک رادیکال دارای e.s.r. پارامترهای مشابه HO2 با استفاده از طیف سنجی NMR حالت جامد ۳۵/۳۷Cl N-R ، گرایش گرادیان میدان الکتریکی کلر (EFG) و شیفت شیمیایی (CS) آن را ارزیابی میکند.

کاربردهای کلرید استرانسیم

این محصول به عنوان منبع یونهای Sr2+ برای ارزیابی عملکرد سلول الکترولیز جریان مورد استفاده، در روش استخراج حلال الکتروشیمیایی انتقال سریع یون (FECRIT) استفاده می شود . محلولهای رویی SrCl2 همچنین ممکن است به عنوان تامین کننده Sr برای تهیه هیدروکسی آپاتیت جانشین استرانسیوم فیبری ، تقویت کننده بالقوه برای ترکیبات زیستی ، مورد استفاده قرار گیرد.

مشخصات ماده کلرید استرانسیم (Strontium chloride)

 

کاتالوگ نامبر۴۳۹۶۶۵
نام لاتین Strontium chloride
نام فارسیکلرید استرانسیم
نام مشابهStrontium dichloride
Cas no۱۰۴۷۶-۸۵-۴
فرمول شیمیاییSrCl2
گرید مادهanhydrous, powder, ≥۹۹.۹۹% trace metals basis
وزن مولکولی۱۵۸.۵۳
شرایط نگهداریدمای اتاق

 

نحوه خرید کلرید استرانسیم

شرکت دایا اکسیر با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تأمین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی، آنتی بادیAnti-CD8a (Mouse), clone 53-6.7 با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت دایا اکسیر تماس بگیرید.

قیمت متا Strontium chloride

دایا اکسیر وارد کننده بدون واسطه مواد آزمایشگاهی شرکت سیگما آلدریچ، آماده پاسخگویی به استعلام قیمت خریداران محترم با قیمت های مناسب می باشد.

 

کلرید استرانسیم (Strontium chloride) سیگما آلدریچ | دایا اکسیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت استعلام قیمت مواد آزمایشگاهی لطفا ارتباط بگیرید
error: Content is protected !!