ماده شیمیایی آزمایشگاهی پیرن (Pyrene) از جمله مواد شیمیایی تولید شده توسط شرکت سیگما آلدریچ از بزرگترین شرکت های تولید کننده مواد آزمایشگاهی در جهان است. در این مطلب کاربرد، مشخصات دقیق و نحوه خرید این ماده شیمیایی از دایا اکسیر را بخوانید.

فهرست مطالبی که در ادامه به آنها پرداخته شده است:

کاربردهای ماده پیرن

پیرن و مشتقات آن برای تولید رنگ و پیش سازهای رنگ، به عنوان مثال پیرانین و نفتالن -۱،۴،۵،۸-تتراکربوکسیلیک اسید استفاده می شود. دارای جذب قوی در UV-Vis در سه نوار تیز در ۳۳۰ نانومتر در DCM است. انتشار نزدیک به جذب است، اما در ۳۷۵ نانومتر حرکت می کند. مورفولوژی سیگنال ها با حلال تغییر می کند. مشتقات آن نیز از طریق طیف سنجی فلورسانس، پروبهای مولکولی ارزشمندی هستند که دارای عملکرد کوانتومی بالا و طول عمر (به ترتیب ۰.۶۵ و ۴۱۰ نانوثانیه، در اتانول در ۲۹۳ کیلوکالتر) هستند. پیرن اولین مولکولی بود که رفتار اکسایمر برای آن کشف شد. چنین اکسایمری در حدود ۴۵۰ نانومتر ظاهر می شود.

مشخصات ماده پیرن

 

کاتالوگ نامبر۸۲۶۴۸
نام لاتین Pyrene
نام فارسیپیرن
نام مشابهBenzo[def]phenanthrene
Cas no۱۲۹-۰۰-۰
فرمول شیمیاییC16H10
گرید مادهpuriss. p.a., for fluorescence, ≥۹۹.۰% (GC)
وزن مولکولی۲۰۲.۲۵
شرایط نگهداریدمای اتاق

 

نحوه خرید پیرن

شرکت دایا اکسیر با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تأمین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی، آنتی بادیAnti-CD8a (Mouse), clone 53-6.7 با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت دایا اکسیر تماس بگیرید.

قیمت Pyrene

دایا اکسیر وارد کننده بدون واسطه مواد آزمایشگاهی شرکت سیگما آلدریچ، آماده پاسخگویی به استعلام قیمت خریداران محترم با قیمت های مناسب می باشد.

 

پیرن (Pyrene) سیگما آلدریچ | دایا اکسیر

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت استعلام قیمت مواد آزمایشگاهی لطفا ارتباط بگیرید
error: Content is protected !!