ماده شیمیایی آزمایشگاهی پنتا اریتریتول تترابروماید (Pentaerythritol tetrabromide) از جمله مواد شیمیایی تولید شده توسط شرکت سیگما آلدریچ از بزرگترین شرکت های تولید کننده مواد آزمایشگاهی در جهان است. در این مطلب مشخصات دقیق و نحوه خرید این ماده شیمیایی از دایا اکسیر را بخوانید.

کاربردهای پنتا اریتریتول تترابروماید (Pentaerythritol tetrabromide)

Pentaerythritol tetrabromide به طور کلی به عنوان یک اتصال دهنده آلی انعطاف پذیر برای ساخت چارچوب های مولکولی سه بعدی مانند دندریمرها و چارچوب های فلزی-آلی (MOFs) استفاده می شود. همچنین می توان از این ماده در سنتز اسپیروپنتان که ساده ترین اسپیرو سیکلوآلکان است استفاده نمود.

مشخصات پنتا اریتریتول تترابروماید (Pentaerythritol tetrabromide)

 

کاتالوگ نامبرP4801
نام لاتین Pentaerythritol tetrabromide
نام فارسیپنتا اریتریتول تترابروماید
نام مشابهTetrakis(bromomethyl)methane
Cas no۳۲۲۹-۰۰-۳
فرمول شیمیاییC(CH2Br)4
گرید ماده۹۶%
وزن مولکولی۳۸۷.۷۳
شرایط نگهداریدمای اتاق

 

نحوه خرید Pentaerythritol tetrabromide

شرکت دایا اکسیر با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تأمین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی، آنتی بادی، محیط کشت، انواع محلول بافر و ماده آزمایشگاهی پنتا اریتریتول تترابروماید (Pentaerythritol tetrabromide) با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت دایا اکسیر تماس بگیرید.

قیمت Pentaerythritol tetrabromide

دایا اکسیر وارد کننده بدون واسطه مواد آزمایشگاهی شرکت سیگما آلدریچ، آماده پاسخگویی به استعلام قیمت خریداران محترم با قیمت های مناسب می باشد.

 

پنتا اریتریتول تترابروماید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت استعلام قیمت مواد آزمایشگاهی لطفا ارتباط بگیرید
error: Content is protected !!