ماده شیمیایی آزمایشگاهی پلی وینیل پیرولیدون (Polyvinylpyrrolidone) از جمله مواد شیمیایی تولید شده توسط شرکت سیگما آلدریچ از بزرگترین شرکت های تولید کننده مواد آزمایشگاهی در جهان است. در این مطلب کاربردها، مشخصات دقیق و نحوه خرید این ماده شیمیایی از دایا اکسیر را بخوانید.

توضیحات پلی وینیل پیرولیدون (Polyvinylpyrrolidone)

پلی وینیل پیرولیدون (PVP) می تواند کمپلکس هایی با فنولیک ها و آلکالوئیدها ایجاد کند. تشکیل کمپلکس باعث حذف فنولیک ها و آلکالوئیدها از نمونه های گیاهی می شود و در نتیجه از هرگونه تغییر پروتئین توسط آنها و هرگونه مانعی که ممکن است در تعیین طیف سنجی میزان پروتئین ایجاد کنند ، جلوگیری می کند. PVP همچنین ممکن است ثبات آنزیم ها را افزایش دهد.

کاربردهای پلی وینیل پیرو لیدون

پلی وینیل پیرولیدون در تصفیه گلوتامین سنتتاز از نمونه های گیاهی استفاده می شود. از آن برای مسدود کردن غشاء PVDF (پلی وینیلیدن دی فلوراید) و جلوگیری از اتصال غیر اختصاصی استفاده شده است.

مشخصات پلی وینیل پیرولیدون (Polyvinylpyrrolidone)

 

کاتالوگ نامبرPVP40
نام لاتین Polyvinylpyrrolidone
نام فارسیپلی وینیل پیرولیدون
نام مشابهPVP, Povidone, Polyvidone
Cas No۹۰۰۳-۳۹-۸
فرمول شیمیایی(C6H9NO)n
گرید مادهaverage mol wt 40,000
شرایط نگهداریدمای اتاق

 

نحوه خرید پلی وینیل پیرولیدون

شرکت دایا اکسیر با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تأمین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی، آنتی بادی، محیط کشت، انواع محلول بافر و ماده آزمایشگاهی Polyvinylpyrrolidone با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت دایا اکسیر تماس بگیرید.

قیمت Polyvinylpyrrolidone

دایا اکسیر وارد کننده بدون واسطه مواد آزمایشگاهی شرکت سیگما آلدریچ، آماده پاسخگویی به استعلام قیمت خریداران محترم با قیمت های مناسب می باشد.

 

پلی وینیل پیرولیدون (Polyvinylpyrrolidone) سیگما آلدریچ | دایا اکسیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت استعلام قیمت مواد آزمایشگاهی لطفا ارتباط بگیرید
error: Content is protected !!