ماده شیمیایی آزمایشگاهی پرفلوئورواکتانوئیک اسید Perfluorooctanoic acid  از جمله مواد شیمیایی تولید شده توسط شرکت مرک از بزرگترین شرکت های تولید کننده مواد آزمایشگاهی در جهان است. در این مطلب مشخصات دقیق و نحوه خرید این ماده شیمیایی از دایا اکسیر فروش مواد آزمایشگاهی را بخوانید.

توضیحات پرفلوئورواکتانوئیک اسید Perfluorooctanoic acid

پرفلوئورواکتانوئیک اسید یک اسید پرفلوئوروآلکیل است که معمولاً در تهیه استرهای فلوروآکریلیک، فلوروپلیمرها و فلوئوروالاستمرها استفاده می شود. مشخص شده است که این ماده از نظر محیطی پایدار و با نیمه عمر طولانی است.

این اسید یک اسید کربوکسیلیک پرفلورینه است که در سراسر جهان به عنوان یک سورفکتانت صنعتی در فرآیندهای شیمیایی استفاده می شود. این ماده به عنوان یک سورفکتانت در پلیمریزاسیون امولسیونی فلوروپلیمرها و به عنوان یک بلوک ساختمانی برای سنتز ترکیبات، پلیمرها و مواد پلیمری جایگزین پرفلوئوروآلکیل عمل می کند.

 ویژگی های مهم پرفلوئورواکتانوئیک اسید

یکی از بی شمار ترکیبات آلی فلوئور مصنوعی محسوب می شود که در مجموع به عنوان مواد پر فلوروآلکیل و پلی فلوروآلکیل شناخته می شود.

مشخصات پرفلوئورواکتانوئیک اسید

کاتالوگ نامبر۱۷۱۴۶۸
نام لاتینPerfluorooctanoic acid
نام فارسیپرفلوئورواکتانوئیک اسید
نام مشابهPerfluorooctanoic acid, PFOA, Pentadecafluorooctanoic acid, Perfluorocaprylic acid
Cas no۳۳۵-۶۷-۱

فرمول شیمیاییCF3(CF2)6COOH
گرید ماده۹۵%
وزن مولکولی۴۱۴.۰۷
شرایط نگهداریدمای اتاق

نحوه خرید پرفلوئورواکتانوئیک اسید

شرکت دایا اکسیر با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تأمین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی، ماده Perfluorooctanoic acid با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت دایا اکسیر تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل کردن از صحیح بودن کاتالوگ نامبر ماده درخواستی، اقدام به ثبت سفارش بفرمایید.

تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آن ها به صورت زیر می باشد.

  •  کالاهای موجود در انبار  ۲۴ تا ۴۸ ساعت
  • کالاهای وارداتی ۱ الی ۲ ماه کاری

روش های ارسال کالا

  • مشتریان تهران: ارسال توسط پیک موتوری
  • مشتریان سایر شهرها: ارسال توسط شرکت های حمل و نقل کالا

قیمت پرفلوئورواکتانوئیک اسید

دایا اکسیر وارد کننده بدون واسطه مواد آزمایشگاهی از شرکت سیگما، آماده پاسخگویی به استعلام قیمت خریداران محترم با قیمت های مناسب می باشد. لطفا از طریق راههای ارتباطی با کارشناسان فروش مجموعه تماس حاصل نمایید.

پرفلوئورواکتانوئیک اسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت استعلام قیمت مواد آزمایشگاهی لطفا ارتباط بگیرید
error: Content is protected !!