ماده شیمیایی آزمایشگاهی هیدروکینون (Hydroquinone) از جمله مواد شیمیایی تولید شده توسط شرکت مرک از بزرگترین شرکت های تولید کننده مواد آزمایشگاهی در جهان است. در این مطلب کاربرد، مشخصات دقیق و نحوه خرید این ماده شیمیایی از دایا اکسیر را بخوانید.

توضیحات ماده هیدروکینون (Hydroquinone)

این ماده که به بنزن-۱،۴-دیول یا کینول نیز معروف است ، یک ترکیب آلی معطر است که نوعی فنل ، مشتق شده از بنزن ، دارای فرمول شیمیایی C6H4 (OH) 2 است. دارای دو گروه هیدروکسیل است که در یک موقعیت پارا به حلقه بنزن متصل شده اند. جامد دانه ای سفید رنگ است. مشتقات جایگزین این ترکیب مادر نیز هیدروکینون نامیده می شود.

کاربردهای ماده هیدروکینون

هیدرو کینون به عنوان یک برنامه موضعی در سفید کردن پوست برای کاهش رنگ پوست استفاده می شود. این استعداد مشابهی برای ایجاد درماتیت مانند متول ندارد.

مشخصات ماده هیدرو کینون

 

کاتالوگ نامبر۸.۲۲۳۳۳
نام لاتین Hydroquinone
نام فارسیهیدروکینون
نام مشابه۱,۴-Dihydroxybenzene, Quinol, Hydroquinone
Cas no۱۲۳-۳۱-۹
فرمول شیمیاییC6H4(OH)2
گرید مادهfor synthesis
وزن مولکولی۱۱۰.۱۱
شرایط نگهداریدمای اتاق

 

نحوه خرید هیدروکینون

شرکت دایا اکسیر با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تأمین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی، آنتی بادیAnti-CD8a (Mouse), clone 53-6.7 با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت دایا اکسیر تماس بگیرید.

قیمت Hydroquinone

دایا اکسیر وارد کننده بدون واسطه مواد آزمایشگاهی شرکت مرک، آماده پاسخگویی به استعلام قیمت خریداران محترم با قیمت های مناسب می باشد.

 

هیدروکینون (Hydroquinone) مرک | دایا اکسیر

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت استعلام قیمت مواد آزمایشگاهی لطفا ارتباط بگیرید
error: Content is protected !!