محلول شیمیایی آزمایشگاهی هیدروکلراید دولوکستین-دی۳ (Duloxetine-D3 hydrochloride solution) از جمله مواد شیمیایی تولید شده توسط شرکت مرک از بزرگترین شرکت های تولید کننده مواد آزمایشگاهی در جهان است. در این مطلب توضیحات، مشخصات دقیق و نحوه خرید این محلول شیمیایی از دایا اکسیر را بخوانید.

توضیحات محلول هیدروکلراید دولوکستین-دی۳ (Duloxetine-D3 hydrochloride solution)

یک استاندارد داخلی دارای برچسب پایدار مناسب برای برنامه های متعدد GC / MS و LC / MS از سم شناسی بالینی و آزمایش داروی ادرار تا تجزیه و تحلیل پزشکی قانونی و روش های رقیق سازی ایزوتوپ می باشد. دولوکستین، با نام تجاری Cymbalta در ایالات متحده به بازار عرضه می شود، یک مهارکننده جذب مجدد سروتونین-نوراپی نفرین (SNRI) است که برای درمان اختلال افسردگی اساسی و تسکین درد همراه با نوروپاتی دیابتی، فیبرومیالژیا و آرتروز استفاده می شود.

مشخصات

محلول

Duloxetine-D3 hydrochloride solution

 

کاتالوگ نامبرD-068
نام لاتین Duloxetine-D3 hydrochloride solution
نام فارسیمحلول هیدروکلراید دولوکستین- دی۳
فرمول شیمیاییC18D3H16NOS · HCl
گرید ماده۱۰۰ μg/mL in methanol (as free base), ampule of 1 mL, certified reference material, Cerilliant®
وزن مولکولی۳۳۶.۸۹
شرایط نگهداری۲۰°C−

 

نحوه خرید هیدروکلراید دولوکستین-دی۳

شرکت دایا اکسیر با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تأمین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی، آنتی بادیAnti-CD8a (Mouse), clone 53-6.7 با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این محلول با بخش فروش شرکت دایا اکسیر تماس بگیرید.

قیمت Duloxetine-D3 hydrochloride solution

دایا اکسیر وارد کننده بدون واسطه مواد آزمایشگاهی شرکت مرک، آماده پاسخگویی به استعلام قیمت خریداران محترم با قیمت های مناسب می باشد.

 

محلول هیدروکلراید دولوکستین-دی۳ (Duloxetine-D3 hydrochloride solution) مرک | دایا اکسیر

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.