ماده شیمیایی آزمایشگاهی هیدروکسید آلومینیوم (Aluminum hydroxide) از جمله مواد شیمیایی تولید شده توسط شرکت سیگما آلدریچ از بزرگترین شرکت های تولید کننده مواد آزمایشگاهی در جهان است. در این مطلب مشخصات دقیق و نحوه خرید این ماده شیمیایی از دایا اکسیر را بخوانید.

توضیحات هیدروکسید آلومینیوم (Aluminum hydroxide)

هیدروکسید آلومینیوم از دو لایه گروه هیدروکسیل ساخته شده است که یون های آلومینیوم دو سوم فواصل هشت وجهی بین دو لایه را اشغال می کنند.

کاربردهای هیدروکسید آلومینیوم

آلومینیوم هیدروکسید برای تولید فلز آلومینیوم استفاده می شود. از هیدروکسید آلومینیوم برای تولید فرآورده های نسوز، مواد ساینده، سرامیک، شیشه، لعاب فلز و الکتروکوراندوم نیز استفاده می شود. هیدرو کسید آلومینیوم در پلیمر ها به عنوان پر کننده پلی استر ها و رزین های اپوکسی نیز کاربرد دارد. همچنین از آلومینیوم هیدروکسید در تولید بسیاری از ترکیبات آلومینیوم نظیر فلوئورید آلومینیوم، کریولیت مصنوعی، آلومینات سدیم، سولفات آلومینیوم، اکسید آلومینیوم و انواع آلومینای فعال نیز استفاده می شود. تحت نام عمومی “algeldrate”، هیدروکسید آلومینیوم به عنوان یک آنتی اسید در انسان ها و حیوانات (عمدتا گربه ها و سگ ها) نیز استفاده می شود.

مشخصات هیدرو کسید آلومینیوم (Aluminum hydroxide)

 

کاتالوگ نامبر۲۳۹۱۸۶
نام لاتین Aluminum hydroxide
نام فارسیهیدروکسید آلومینیوم
Cas No۲۱۶۴۵-۵۱-۲
فرمول شیمیاییAl(OH)3
گرید مادهreagent grade
وزن مولکولی۷۸
شرایط نگهداریدمای اتاق

 

نحوه خرید هیدروکسید آلومینیوم

شرکت دایا اکسیر با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تأمین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی، آنتی بادی، محیط کشت، انواع محلول بافر و ماده آزمایشگاهی هیدرو کسید آلومینیوم (Aluminum hydroxide) با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت دایا اکسیر تماس بگیرید.

قیمت Aluminum hydroxide

دایا اکسیر وارد کننده بدون واسطه مواد آزمایشگاهی شرکت سیگما آلدریچ، آماده پاسخگویی به استعلام قیمت خریداران محترم با قیمت های مناسب می باشد.

 

هیدروکسید آلومینیوم (Aluminum hydroxide) سیگما آلدریچ | دایا اکسیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت استعلام قیمت مواد آزمایشگاهی لطفا ارتباط بگیرید
error: Content is protected !!