ماده شیمیایی آزمایشگاهی هیدروکربن های چند حلقه ای معطر-آلودگی آب (PAHs-WP) از جمله مواد شیمیایی تولید شده توسط شرکت سیگما آلدریچ از بزرگترین شرکت های تولید کننده مواد آزمایشگاهی در جهان است. در این مطلب مشخصات دقیق و نحوه خرید این ماده شیمیایی از دایا اکسیر را بخوانید.

توضیحات هیدروکربن های چند حلقه ای معطر-آلودگی آب (PAHs-WP)

هیدروکربن های چند حلقه ای معطر – آلودگی آب (PAHs – WP). این محصول که به عنوان نمونه آب غیر قابل شرب یا آلودگی آب نیز شناخته می شود ، مطابق با الزامات TNI تولید می شود. با این حال ، لطفاً توجه داشته باشید ، این نمونه ممکن است شامل آنالیزهای غیر TNI نیز باشد. معیارهای بالاتر از جداول TNI سطوح مشترک نمونه های فاضلاب را تقلید می کند. مجموعه PT به اجزای آزمون ما اجازه می دهد داده های عملکرد قابل توجهی را برای نظارت و اثبات شایستگی به مشتریان ، نهادهای اعتباردهی یا هر دو ارائه دهند.

Supelco® ارائه دهنده آزمون جهانی مهارت (PT) است که بهترین محصولات PT محیط زیست و دارویی را در کلاس تولید می کند. اکثر نمونه های PT آب به صورت کنسانتره یا حجم آماده برای استفاده در دسترس هستند که به کاربر نهایی انعطاف پذیری در انتخاب نمونه هایی را می دهد که با نیازهای دقیق آنها مطابقت داشته باشد. برنامه WP ما برای برآوردن الزامات تضمین کیفیت طراحی شده است ، در نتیجه از صلاحیت تحلیلی آزمایشگاه شما اطمینان حاصل می شود. این نمونه ها معمولاً به صورت تکراری برای استفاده در صورت خرابی آزمایشگاه ، برای اهداف QC یا تجزیه و تحلیل چندین روش ارائه می شوند.

مشخصات هیدروکربن های چند حلقه ای معطر-آلودگی آب

 

کاتالوگ نامبرPE1173
نام لاتین PAHs - WP
گرید مادهProficiency Testing Material, Concentrate for dilution to 1L
شرایط نگهداری۲-۸°C

 

نحوه خرید هیدروکربن های چند حلقه ای معطر-آلودگی آب

شرکت دایا اکسیر با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تأمین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی، آنتی بادی، محیط کشت، انواع محلول بافر و ماده آزمایشگاهی هیدروکربن های چند حلقه ای معطر – آلودگی آب (PAHs-WP) با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت دایا اکسیر تماس بگیرید.

قیمت PAHs-WP

دایا اکسیر وارد کننده بدون واسطه مواد آزمایشگاهی شرکت سیگما آلدریچ، آماده پاسخگویی به استعلام قیمت خریداران محترم با قیمت های مناسب می باشد.

 

هیدروکربن های چند حلقه ای معطر-آلودگی آب (PAHs-WP) سیگما آلدریچ | دایا اکسیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت استعلام قیمت مواد آزمایشگاهی لطفا ارتباط بگیرید
error: Content is protected !!