ماده شیمیایی آزمایشگاهی هموگلوبین انسانی (Hemoglobin human) از جمله مواد شیمیایی تولید شده توسط شرکت سیگما آلدریچ از بزرگترین شرکت های تولید کننده مواد آزمایشگاهی در جهان است. در این مطلب مشخصات دقیق و نحوه خرید این ماده شیمیایی از دایا اکسیر را بخوانید.

توضیحات هموگلوبین انسانی (Hemoglobin human)

هموگلوبین جزء اصلی گلبول های قرمز است و مسئول رنگ قرمز آنها است. غلظت طبیعی آن در گلبول های قرمز ۳۴ درصد است. هموگلوبین مهم ترین پروتئین تنفسی مهره داران است که به دلیل توانایی آن در انتقال اکسیژن از ریه ها به بافت های بدن و تسهیل انتقال دی اکسید کربن برگشتی است.

کاربردهای همو گلوبین انسانی

هموگلوبین در توسعه یک آنزیم immunoassay  سریع برای تشخیص پروتئین متصل شونده به رتینول استفاده می شود. همچنین در مهار واکنش پلاکتی انسان توسط فاکتور آرامش بخش مشتق از اندوتلیوم استفاده می گردد.

مشخصات هموگلوبین انسانی

 

کاتالوگ نامبرH7379
نام لاتین Hemoglobin human
نام فارسیهموگلوبین انسانی
Cas No۹۰۰۸-۰۲-۰
گرید مادهlyophilized powder
شرایط نگهداری۲ - ۸ °C

 

نحوه خرید همو گلوبین انسانی

شرکت دایا اکسیر با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تأمین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی، آنتی بادی، محیط کشت، انواع محلول بافر و ماده آزمایشگاهی هموگلوبین انسانی (Hemoglobin human) با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت دایا اکسیر تماس بگیرید.

قیمت Hemoglobin human

دایا اکسیر وارد کننده بدون واسطه مواد آزمایشگاهی شرکت سیگما آلدریچ، آماده پاسخگویی به استعلام قیمت خریداران محترم با قیمت های مناسب می باشد.

 

هموگلوبین انسانی (Hemoglobin human) سیگما آلدریچ | دایا اکسیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت استعلام قیمت مواد آزمایشگاهی لطفا ارتباط بگیرید
error: Content is protected !!