ماده شیمیایی آزمایشگاهی منتول (Menthol) از جمله مواد شیمیایی تولید شده توسط شرکت سیگما آلدریچ از بزرگترین شرکت های تولید کننده مواد آزمایشگاهی در جهان است. در این مطلب مشخصات دقیق و نحوه خرید این ماده شیمیایی از دایا اکسیر را بخوانید.

فهرست مطالبی که در ادامه به آنها پرداخته شده است:

توضیحات منتول (Menthol)

منتول یک الکل مونوترپن حلقوی است که از اسانس های Mentha canadensis و Mentha x   piperita  استخراج می شود. دارای خواص ضد میکروبی، ضد سرطانی و ضد التهابی است.

کاربردهای منتول

این ماده به عنوان یک آگونیست کانال کاتیونی پتانسیل گیرنده گذرا (TRPM8) عمل می کند. همچنین دارای اثرات ضد درد، ضد خارش، بی حسی و خنک کننده است. این ماده یک ترکیب ترپنوئیدی است. از گیاهان متعلق به جنس Mentha از خانواده Lamiaceae استخراج می شود.

مشخصات Menthol

 

کاتالوگ نامبرM2772
نام لاتین Menthol
نام فارسیمنتول
نام مشابه۲-Isopropyl-5-methylcyclohexanol, Hexahydrothymol
Cas No۸۹-۷۸-۱
فرمول شیمیاییC10H20O
گرید ماده۰.۹۹
وزن مولکولی۱۵۶.۲۷
شرایط نگهداریدمای اتاق

 

نحوه خرید منتول

شرکت دایا اکسیر با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تأمین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی، آنتی بادی، محیط کشت، انواع محلول بافر و ماده آزمایشگاهی این ماده (Menthol) با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت دایا اکسیر تماس بگیرید.

قیمت Menthol

دایا اکسیر وارد کننده بدون واسطه مواد آزمایشگاهی شرکت سیگما آلدریچ، آماده پاسخگویی به استعلام قیمت خریداران محترم با قیمت های مناسب می باشد.

 

منتول (Menthol) سیگما آلدریچ | دایا اکسیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت استعلام قیمت مواد آزمایشگاهی لطفا ارتباط بگیرید
error: Content is protected !!