ماده شیمیایی آزمایشگاهی متانول (Methanol) از جمله مواد شیمیایی تولید شده توسط شرکت مرک از بزرگترین شرکت های تولید کننده مواد آزمایشگاهی در جهان است. در این مطلب، توضیحات، کاربرد، مشخصات دقیق و نحوه خرید این ماده شیمیایی از دایا اکسیر را بخوانید.

توضیحات ماده متانول (Methanol)

متانول مرک Methanol یا متیل الکل یک ترکیب شیمیایی با فرمول CH3OH و مایعی فرار، بی رنگ، بوی تُند مخصوص به خود می باشد. این ماده با درجه حلال  EMSURE مناسب برای طیف گسترده ای از برنامه های کاربردی آزمایشگاه کلاسیک هستند و اغلب در برنامه های کاربردی آزمایشگاه کنترل شده و بسیار خواستار استفاده می باشد. مترادف متانول MeOH، هیدروکسیمتان، الکل متیل، کاربنول می باشد. EMSURE بهترین مشخصات محصول را در سراسر جهان فراهم نموده است.

کاربرد ماده متانول

متانول با درجه بالای اشباع UV، تعداد ذرات کم، اسیدیته پایین و قلیایی و سطح باقی مانده تبخیر پایین، حلال  LiChrosolv® ایده آلی برای جداسازی قابل بازیابی می باشند. از آنجایی که جداسازی ها معمولا در شرایط گرادیانت در روش  HPLC انجام می شوند، این حلال در “درجه گرادیان” و همچنین “درجه ایزوکاتیک” ارائه شده که  این باعث می شود تا اثر گرادیان حلال درگیر شود.

مشخصات ماده متا نول

 

فروش ماده آزمایشگاهی

کمپانی سازنده

شرکت مرک Merck

مرکز فروش مواد آزمایشگاهی مرک         

شرکت دایا اکسیر

راهنمای مشخصات ماده شیمیایی

نام محصول

Methanol

نام های مشابه

MeOH, Hydroxymethane, Methyl alcohol, Carbinol

Catalog No

۱۰۶۰۰۷

CAS Number

۶۷-۵۶-۱

فرمول شیمیایی

CH₄O

گرید ماده آزمایشگاهی

grade for liquid chromatography LiChrosolv® Reag. Ph Eur

وزن مولکولی

۳۲.۰۴g/mol

بسته بندی

۱lit,2.5lit

 

نحوه خرید متانول

شرکت دایا اکسیر با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تأمین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی، آنتی بادی، محیط کشت، انواع محلول بافر و ماده آزمایشگاهی متانول (Methanol) با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت دایا اکسیر تماس بگیرید.

قیمت Methanol

دایا اکسیر وارد کننده بدون واسطه مواد آزمایشگاهی شرکت مرک، آماده پاسخگویی به استعلام قیمت خریداران محترم با قیمت های مناسب می باشد.

 

متانول (Methanol) مرک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت استعلام قیمت مواد آزمایشگاهی لطفا ارتباط بگیرید
error: Content is protected !!