ماده شیمیایی آزمایشگاهی متالدهید (Metaldehyde) از جمله مواد شیمیایی تولید شده توسط شرکت سیگما آلدریچ از بزرگترین شرکت های تولید کننده مواد آزمایشگاهی در جهان است. در این مطلب مشخصات دقیق و نحوه خرید این ماده شیمیایی از دایا اکسیر را بخوانید.

توضیحات متالدهید (Metaldehyde)

متالدهید یک ماده فعال است که معمولا در آفت کش های آلی استفاده می شود که می تواند به طور گسترده ای در کشاورزی برای کنترل گونه های ماهی قزل آلا مانند حلزون ها و غیره استفاده شود.  نحوه اثر این ترکیب بدین صورت است که حلزون­های مسموم شده مقادیر زیادی مایع لزج از خود ترشح می­کنند، خشک می­شوند و نهایتاً می­میرند. در واقع سلول های تولیدکننده ماده مخاطی آنها نابود می­شوند.

مکانیسم شیمیایی این فرآیند به این صورت است که در داخل سلول­ها متالدهاید به استالدهید تبدیل می­شود و سلول در اثر میزان بالای الکل می­میرد. این اثر در سه محل از سلول یعنی غشا، هسته و دستگاه گلژی بروز می­یابد. بدین ترتیب خطر بروز مقاومت کاهش می­یابد، زیرا احتمال بروز فرآیند کاهش حساسیت در جایگاه تأثیر بسیار کم می­شود. جانور همچنین به محض جذب ماده سمی سعی می­کند تا از طریق تولید موکوس بیشتر فرآیند سم زدایی را پیش ببرد. اما نمی­تواند اثر سمی را خنثی کند و بی تحرکی حلزون رخ می­دهد. به مجرد عدم تحرک حلزون، عدم تغذیه و خشک شدن بدن اتفاق افتاده و نهایتا منجر به مرگ جانور می­گردد.

کاربردهای متالدهید

متالدهاید WT برای از بین بردن انواع حلزون، راب و دیگر شکم پایان، آبدزدک و کرمهای مفتولی استفاده میگردد. این ترکیب جهت کنترل حلزون در مرکبات؛ کرم مفتولی، آبدزدک، حلزون و راب در توتون، سبزی، صیفی و جالیز و درختان جنگلی؛ راب و حلزون در محصولات خوراکی و غیر خوراکی، چمن­ها، زمین­های کاشته شده و همچنین محصولات زینتی در کشور ایتالیا استفاده میشود.

مشخصات متالدهید

 

فروش ماده آزمایشگاهی

کمپانی سازنده

 شرکت سیگما آلدریچ Sigma Aldrich

نمایندگی فروش سیگما آلدریچ                     

شرکت دایا اکسیر جم     

راهنمای مشخصات ماده آزمایشگاهی

نام محصول

Metaldehyde

نام های مشابه

Acetaldehyde polymerized

Catalog No

۳۶۶۱۱

CAS Number

۹۰۰۲-۹۱-۹

فرمول شیمیایی

CH3CHO)n)

گرید ماده

PESTANAL®, analytical standard

شرایط نگهداری

۲-۸°C

بسته بندی

۱G

نحوه خرید متالدهید

شرکت دایا اکسیر با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تأمین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی، آنتی بادی، محیط کشت، انواع محلول بافر و ماده آزمایشگاهی متالدهید (Metaldehyde) با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت دایا اکسیر تماس بگیرید.

قیمت Metaldehyde

دایا اکسیر وارد کننده بدون واسطه مواد آزمایشگاهی شرکت سیگما آلدریچ، آماده پاسخگویی به استعلام قیمت خریداران محترم با قیمت های مناسب می باشد.

 

متالدهید (Metaldehyde) سیگما آلدریچ

6 دیدگاه در خرید متالدهید (Metaldehyde) سیگما آلدریچ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت استعلام قیمت مواد آزمایشگاهی لطفا ارتباط بگیرید
error: Content is protected !!