ماده شیمیایی آزمایشگاهی فلورسئین دیلورات (Fluorescein dilaurate) از جمله مواد شیمیایی تولید شده توسط شرکت سیگما آلدریچ از بزرگترین شرکت های تولید کننده مواد آزمایشگاهی در جهان است. در این مطلب کاربرد، مشخصات دقیق و نحوه خرید این ماده شیمیایی از دایا اکسیر را بخوانید.

کاربردهای ماده فلورسئین دیلورات

فلورسئین دیلورات به عنوان بستر فلوروژنیک برای استرازها/لیپازها مناسب است و در آزمایش لوزالمعده برای پانکراتیت مزمن استفاده می شود. این ماده را می توان با روش HPLC فاز معکوس (RP) با شرایط ساده تجزیه و تحلیل کرد. فاز متحرک شامل استونیتریل (MeCN)، آب و اسید فسفریک است. برای کاربردهای سازگار با Mass-Spec (MS)، اسید فسفریک باید با اسید فرمیک جایگزین شود. ستون های ذرات کوچکتر ۳ میکرومتر برای برنامه های سریع UPLC موجود است. این روش کروماتوگرافی مایع مقیاس پذیر است و می تواند برای جداسازی ناخالصی ها در جداسازی مقدماتی استفاده شود. همچنین برای فارماکوکینتیک مناسب است.

مشخصات ماده فلورسئین دیلورات

 

کاتالوگ نامبر۴۶۹۴۳
نام لاتین Fluorescein dilaurate
نام فارسیفلورسئین دیلورات
Cas no۷۳۰۸-۹۰-۹
فرمول شیمیاییC44H56O7
گرید مادهsuitable for fluorescence, ≥۹۷.۰% (HPCE)
وزن مولکولی۶۹۶.۹۱
شرایط نگهداریدمای اتاق

 

نحوه خرید فلورسئین دیلورات

شرکت دایا اکسیر با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تأمین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی، آنتی بادیAnti-CD8a (Mouse), clone 53-6.7 با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت دایا اکسیر تماس بگیرید.

قیمت Fluorescein dilaurate

دایا اکسیر وارد کننده بدون واسطه مواد آزمایشگاهی شرکت سیگما آلدریچ، آماده پاسخگویی به استعلام قیمت خریداران محترم با قیمت های مناسب می باشد.

 

فلورسئین دیلورات (Fluorescein dilaurate) سیگما آلدریچ | دایا اکسیر

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت استعلام قیمت مواد آزمایشگاهی لطفا ارتباط بگیرید
error: Content is protected !!