از مهم ترین و کاربردی ترین مواد شیمیایی در محصولات سیگماآلدریچ، فاکتور رشدVEGF (مخفف کلمات Vascular Endothelial Growth) است که کاربرد های فراوانی در علوم پزشکی دارد.در ادامه به شناخت بیشتر این ماده شیمیایی پرداخته شده است؛

فاکتور رشد وی ای جی اف (VEGF) سیگما آلدریچ چیست

فاکتور رشد اندوتلیال عروق وی ای جی اف VEGFسیگما آلدریچ، به عنوان واسکولوتروپین شناخته شده است که یک عامل رشد آنژیوژنیک است که در مقابل گرما و اسید پایدار است. VEGF ها رشد سلول اندوتلیال، آنژیوژنز و نفوذ پذیری مویرگی را تحریک می کنند. فاکتور رشد وی ای جی اف VEGF یک ترشح homodimeric است و وابسته به گلیکوپروتئین ۱ که دارای یک نقطه ایزوالکتریک ۸.۵ است. وی ای جی اف VEGF باعث رشد سلولهای اندوتلیال جدا شده از قشر غده فوق کلیه، قشر مغزی، آئورت جنین و بالغ و ورید ناف مردانه می شود. خصوصیات سلول های  هدف VEGF محدود به سلولهای اندوتلیال عروقی است. VEGF هیچ اثر متفاوتی بر روی سلول های اندوتلیال قرنیه، سلول های عضلانی ، فیبروبلاست های BHK-12، کراتینوسیت ها، سلول های سارکوم انسانی یا سلول های اپیتلیال لنز ندارد. انواع سلول های تومور انسان شامل سلول های سارکوم و سلول های سرطانی نشان می دهد که یک رونوشت RNA 3.7 کیلوبایت است که با پروب VEGF در یک بلوک شمالی متصل می شود. سارکوم موش ۱۸۰ سلول MRNA VEGF را نشان میدهد  و یک میتژن VEGF مانند را ترشح می کند.

کاربرد فاکتور رشد وی ای جی اف (VEGF) سیگما آلدریج

کاربرد پروتئین نوترکیب و فاکتور رشد وی ای جی اف VEGF به عنوان یک عامل درمانی در اختلالات مقاوم در برابر درمان که موجب تسهیل رشد سلول اندوتلیال میگردد، می باشد.

فروش ماده آزمایشگاهی

کمپانی سازنده

 شرکت سیگما آلدریچ Sigma Aldrich

نمایندگی فروش سیگما آلدریچ                     

شرکت دایا اکسیر جم     

راهنمای مشخصات ماده آزمایشگاهی

نام محصول

Vascular Endothelial Growth Factor human

نام های مشابه

VEGF

Catalog No

V7259

CAS Number

۱۲۷۴۶۴-۶۰-۲

گرید ماده

suitable for cell culture

شرایط نگهداری

۲۰°C-

بسته بندی

۱۰UG

فروش فاکتور رشد وی ای جی اف (VEGF) سیگما آلدریچ

دایا اکسیر اعلام مینماید که با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تأمین مواد اولیه پروژه های تحقیقاتی، فاکتور رشد وی ای جی اف VEGF سیگماآلدریچ با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است.

قیمت ماده آزمایشگاهی وی ای جی اف (VEGF) سیگما آلدریچ

دایا اکسیر وارد کننده بدون واسطه مواد آزمایشگاهی اصل آماده پاسخگویی به استعلام قیمت خریداران محترم با قیمت های مناسب می باشد.

جهت استعلام قیمت به بخش تماس با ما مراجعه نمایید.

 فاکتور رشد وی ای جی اف سیگما- VEGF- V7259

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.