ماده آزمایشگاهی فاکتور رشد هپاتوسیت انسانی (Hepatocyte Growth Factor human) از جمله مواد شیمیایی آزمایشگاهی تولید شده توسط شرکت سیگما آلدریچ از بزرگترین شرکت های تولید کننده مواد آزمایشگاهی در جهان است. در این مطلب مشخصات دقیق و نحوه خرید این ماده شیمیایی را از دایا اکسیر مرکز فروش مواد شیمیایی در تهران بخوانید.

توضیحات فاکتور رشد هپاتوسیت انسانی

فاکتور رشد هپاتوسیت انسان به عنوان کوکتل فاکتور رشد برای تعلیق سلول های فیبروژن/ترومبین موش استفاده می گردد. همچنین برای مطالعه فسفوریلاسیون MET(پروتوآنکوژن MET، گیرنده تیروزین کیناز) در رده سلولی میکسوفیبروسارکوم استفاده شده است.

کاربردهای فاکتور رشد هپاتوسیت انسانی

عملکرد اصلی HGF القای تکثیر سلول های کبدی در شرایط آزمایشگاهی است. HGF همچنین برای مهاجرت سلولی و رگ زایی ضروری است و با رشد جنینی و هموستاز بافت همراه است همچنین فاکتور رشد هپاتوسیت انسان واسطه تهاجم تروفوبلاست جفتی است که برای رشد طبیعی جنین ضروری است. HGF غیر طبیعی و معیوب باعث پره اکلامپسی ناشی از نارسایی جفت می شود. دگرگونی ژن HGF در مراحل پیشرفته سرطان مانند آدنوکارسینوم پانکراس مشاهده می شود.

مشخصات فاکتور رشد هپاتوسیت انسانی

کاتالوگ نامبرH9661
نام لاتین Hepatocyte Growth Factor human
نام فارسیفاکتوررشد هپاتوسیت انسانی
نام مشابهHGF, Hepatopoietin A, Scatter Factor
گرید مادهHGF, recombinant, expressed in NSO cells, suitable for cell culture
شرایط نگهداری−۲۰°C

فروش فاکتور رشد هپاتوسیت انسانی

شرکت دایا اکسیر نمایندگی سیگما آلدریچ در ایران با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تأمین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی، ماده آزمایشگاهی فاکتور رشد هپاتوسیت انسانی (Hepatocyte Growth Factor human) را با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت دایا اکسیر تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل کردن از صحیح بودن گرید مواد شیمیایی درخواستی، اقدام به ثبت سفارش نمایید.

تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آن ها به صورت زیر می باشد:

  •  کالاهای موجود در انبار  ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری
  • کالاهای وارداتی ۱ الی ۲ ماه کاری

روش های ارسال کالا

  • مشتریان تهران: ارسال توسط پیک
  • مشتریان سایر شهرها: ارسال توسط شرکت های حمل و نقل کالا

 

قیمت فاکتور رشد هپاتوسیت انسانی

دایا اکسیر وارد کننده بدون واسطه محصولات شرکت سیگما آلدریچ، آماده پاسخگویی به استعلام قیمت خریداران محترم با قیمت های مناسب می باشد. لطفا جهت دریافت قیمت مواد شیمیایی آزمایشگاهی با دایا اکسیر  فروش موادشیمیایی  از طریق راههای ارتباطی با کارشناسان فروش مجموعه تماس حاصل نمایید.

 

فاکتور رشد هپاتوسیت انسانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت استعلام قیمت مواد آزمایشگاهی لطفا ارتباط بگیرید
error: Content is protected !!