ماده شیمیایی آزمایشگاهی دی سی سی (DCC) از جمله مواد شیمیایی تولید شده توسط شرکت سیگما آلدریچ از بزرگترین شرکت های تولید کننده مواد آزمایشگاهی در جهان است. در این مطلب مشخصات دقیق و نحوه خرید این ماده شیمیایی از دایا اکسیر را بخوانید.

توضیحات دی سی سی (DCC)

DCC مخفف N,N’-dicyclohexylcarbodiimide است که در سنتز پپتید، برای فعال سازی گروه کربوکسیل استفاده می شود. ساختار DCC بر اساس داده های طیفی IR و Raman تجزیه و تحلیل شده است.این ماده واسطه استری کردن پلی (وینیل الکل) با اسید لوولینیک آزاد برای تشکیل پلی (وینیل الکل-کو-وینیل لوولینات) می باشد.

 

کاربردهای دی سی سی (DCC)

DCC ممکن است از آن برای سنتز استفاده کرد:

  • مشتقات ۱،۳-تیازتدین از طریق [۲+۲] سیکلودیشن با ایزوتیوسیانات های ۲-فنیل اتنیل و ۲-(۴-نیتروفنیل) اتنیل.
  • ۱،۳،۵-Oxadiazine-4-thiones از طریق [۴+۲] سیکلودیشن با ایزوتیوسیانات بنزوئیل.
  • مشتقات ۱،۳،۴-oxadiazole با واکنش با (N-isocyanimino)triphenylphosphorane در حضور اسیدهای کربوکسیلیک آروماتیک (یا هتروآروماتیک) مانع استریکی می‌شوند.

همچنینDCC  در تهیه نانولوله های تیتانات- نانوهیبریدهای فتالوسیانین (TiONts-Pc) و پروپینوات ۷-((ترت-بوتیل دی متیل سیلیل) اکسی) هپتا-۲،۴-دیین-۱-ایل استفاده می گردد.

 

مشخصات دی سی سی (DCC)

 

کاتالوگ نامبرD80002
نام لاتین DCC
نام فارسیدی سی سی
نام مشابهN,N′-Dicyclohexylcarbodiimide
Cas no۵۳۸-۷۵-۰
فرمول شیمیاییC6H11N=C=NC6H11
گرید ماده۹۹%
وزن مولکولی۲۰۶.۳۳
شرایط نگهداریدمای اتاق

 

نحوه خرید دی سی سی

شرکت دایا اکسیر با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تأمین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی، آنتی بادی، محیط کشت، انواع محلول بافر و ماده آزمایشگاهی دی سی سی (DCC) با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت دایا اکسیر تماس بگیرید.

قیمت DCC

دایا اکسیر وارد کننده بدون واسطه مواد آزمایشگاهی شرکت سیگما آلدریچ، آماده پاسخگویی به استعلام قیمت خریداران محترم با قیمت های مناسب می باشد.

 

دی سی سی (DCC)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت استعلام قیمت مواد آزمایشگاهی لطفا ارتباط بگیرید
error: Content is protected !!