ماده آزمایشگاهی دی فنیل سیکلوپروپنون (Diphenylcyclopropenone) از جمله مواد شیمیایی آزمایشگاهی تولید شده توسط شرکت سیگما آلدریچ از بزرگترین شرکت های تولید کننده مواد آزمایشگاهی در جهان است. در این مطلب مشخصات دقیق و نحوه خرید این ماده شیمیایی را از دایا اکسیر فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخوانید.

توضیحات دی فنیل سیکلوپروپنون

دی فنیل سیکلوپروپنون (DPCP) که با نام دیفنسیپرون نیز شناخته می شود، یک عامل حساس کننده تجربی است که توسط برخی از مراکز پوست برای درمان بیماری های پوستی از طریق ایمونوتراپی تماسی استفاده می شود. دی فنیل سیکلوپروپنون اغلب برای درمان آلوپسی آره آتا مورد استفاده قرار میگیرد.

مکانیسم اثر دی فنیل سیکلوپروپنون  به این صورت است که یک پاسخ ایمنی را که با عملکرد سلول های خود واکنشی باعث ریزش مو می شوند، تحریک کرده و با عامل ریزش مقابله مینماید.

کاربرد دی فنیل سیکلوپروپنون

دیفنسیپرون (DPCP) یک عامل حساس کننده موضعی قوی است که از اواخر دهه ۱۹۷۰ تا کنون توسط پزشکان برای درمان آلوپسی آره آتا (AA)، زگیل های ویروسی (ویروس پاپیلومای انسانی) و متاستازهای پوستی ملانوم استفاده میشود.

در درمان زگیل، دی فنیل سیکلوپروپنون به عنوان یک داروی موضعی استفاده می شود. DPCP به عنوان یک محرک موضعی عمل می کند که حساسیت موضعی و در نتیجه پاسخ ایمنی ایجاد مینماید. برای شروع تحریک سیستم ایمنی بدن، یک تست روی بازوی داخلی انسان اعمال می شود.

در متاستازهای پوستی ملانوم، DPCP زمانی استفاده می شود که ملانوم به پوست سرایت کرده باشد. زمانی که متاستازهای پوست کوچک و نزدیک به سطح پوست باشند دیفنسیپرون بهترین عملکرد را دارد. این به جلوگیری از گسترش ملانوم کمک می کند و می تواند باعث ناپدید شدن متاستازهای پوستی شود.

 مشخصات دی فنیل سیکلوپروپنون

کاتالوگ نامبر۱۷۷۳۷۷
نام لاتین Diphenylcyclopropenone
نام فارسیدی فنیل سیکلوپروپنون
نام مشابهDPC
Cas no۸۸۶-۳۸-۴
فرمول شیمیاییC15H10O
گرید ماده۹۸%
وزن مولکولی
۲۰۶.۲۴
شرایط نگهداریدمای اتاق

فروش Diphenylcyclopropenone

شرکت دایا اکسیر نمایندگی سیگما آلدریچ با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تأمین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی، ماده دی فنیل سیکلوپروپنون با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت دایا اکسیر تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل کردن از صحیح بودن شماره Cas مواد شیمیایی درخواستی، اقدام به ثبت سفارش نمایید.

تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آن ها به صورت زیر می باشد:

  •  کالاهای موجود در انبار  ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری
  • کالاهای وارداتی ۱ الی ۲ ماه کاری

روش های ارسال کالا

  • مشتریان تهران: ارسال توسط پیک
  • مشتریان سایر شهرها: ارسال توسط شرکت های حمل و نقل کالا

قیمت Diphenylcyclopropenone

دایا اکسیر وارد کننده بدون واسطه محصولات شرکت سیگما آلدریچ، آماده پاسخگویی به استعلام قیمت خریداران محترم با قیمت های مناسب می باشد. لطفا جهت دریافت قیمت مواد شیمیایی آزمایشگاهی از طریق راههای ارتباطی با دایا اکسیر فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی تماس حاصل نمایید.

دی فنیل سیکلوپروپنون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت استعلام قیمت مواد آزمایشگاهی لطفا ارتباط بگیرید
error: Content is protected !!