ماده شیمیایی آزمایشگاهی دیازینون (Diazinon) از جمله مواد شیمیایی تولید شده توسط شرکت سیگما آلدریچ از بزرگترین شرکت های تولید کننده مواد آزمایشگاهی در جهان است. در این مطلب مشخصات دقیق و نحوه خرید این ماده شیمیایی از دایا اکسیر را بخوانید.

توضیحات دیازینون (Diazinon)

دیازینون نام رایج یک آفت کش ارگانوفسفره است که برای کنترل حشرات آفات در خاک، گیاهان زینتی، و در محصولات میوه و سبزیجات استفاده می شود. قبلاً به عنوان ماده فعال در محصولات خانگی و باغی برای کنترل آفاتی مانند مگس، کک و سوسک استفاده می شد.

کاربردهای دیازینون

دیازینون به عنوان یک مهار کننده استیل کولین استراز (AChE)  عمل می کند. این آنزیم انتقال دهنده عصبی استیل کولین (ACh)  را به کولین و یک گروه استات تجزیه می کند. مهار AChE باعث تجمع غیر طبیعی ACh در شکاف سیناپسی می شود. هنگامی که Diazinon وارد بدن می شود، به صورت اکسیداتیو به دیازوکسون، یک ترکیب ارگانوفسفره که بسیار سمی تر از Diazinon است، تجزیه می شود که عمدتا باعث مهار AChE می شود.

مشخصات Diazinon

 

کاتالوگ نامبر۴۵۴۲۸
نام لاتین Diazinon
نام فارسیدیازینون
نام مشابهDimpylate
Cas No۳۳۳-۴۱-۵
فرمول شیمیاییC12H21N2O3PS
گرید مادهPESTANAL®, analytical standard
وزن مولکولی۳۰۴.۳۵
شرایط نگهداری۲-۸°C

 

نحوه خرید دیازینون

شرکت دایا اکسیر با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تأمین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی، آنتی بادی، محیط کشت، انواع محلول بافر و ماده آزمایشگاهی دیاز ینون (Diazinon) با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت دایا اکسیر تماس بگیرید.

قیمت Diazinon

دایا اکسیر وارد کننده بدون واسطه مواد آزمایشگاهی شرکت سیگما آلدریچ، آماده پاسخگویی به استعلام قیمت خریداران محترم با قیمت های مناسب می باشد.

 

دیازینون (Diazinon) سیگما آلدریچ | دایا اکسیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت استعلام قیمت مواد آزمایشگاهی لطفا ارتباط بگیرید
error: Content is protected !!