ماده شیمیایی آزمایشگاهی نیکلوزامید (Niclosamide) از جمله مواد شیمیایی تولید شده شرکت سیگماآلدریچ از بزرگترین شرکت های تولید کننده مواد آزمایشگاهی در جهان است .در این مطلب تمام کاربردها،مشخصات دقیق و نحوه خرید این ماده شیمیایی از دایا اکسیر را بخوانید؛

 

نیکلوزامید (Niclosamide) چیست

نیکلوزامید فسفوریلاسیون اکسیداتیو را در کرم نواری جدا می کند و فسفوریلاسیون اکسیداتیو میتوکندری هلمینت های انگلی را مهار می کند. این باعث مسدود شدن فسفوریلاسیون IκBα عامل نکروز تومور ، جابجایی p65 و بیان ژن های تنظیم شده با NF-κΒ در سلول های AML می شود.

کاربرد نیکلوزامید (Niclosamide)

نیکلوزامید یک تناسید در خانواده ضد التهابی است. که در برابر cestodes که انسان را آلوده می کند موثر است. نیکلوزامید برای مطالعه مسیر سیگنالینگ Wnt / Frizzled-1 استفاده می شود. این ماده برای جلوگیری از رونویسی و اتصال DNA به مسیرNF-?B استفاده می شود و سطح ROS را برای القای آپوپتوز در سلولهای لوسمی میلوژن حاد (AML) افزایش می دهد.

مشخصات ماده آزمایشگاهی نیکلوزامید (Niclosamide)

کاتالوگ نامبرN3510
نام لاتین Niclosamide
نام فارسینیکلوزامید
نام مشابه۲′,۵-Dichloro-4′-nitrosalicylanilide
Cas no
۵۰-۶۵-۷
فرمول شیمیاییC13H8Cl2N2O4
وزن مولکولی
۳۲۷.۱۲
شرایط نگهداریدمای اتاق

نحوه خرید نیکلوزامید (Niclosamide)

شرکت دایا اکسیر با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تأمین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی، ماده آزمایشگاهی نیکلوزامید (Niclosamide) با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است.

قیمت نیکلوزامید (Niclosamide)

دایا اکسیر وارد کننده بدون واسطه مواد آزمایشگاهی شرکت سیگما آلدریچ، آماده پاسخگویی به استعلام قیمت خریداران محترم با قیمت های مناسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: Content is protected !!