ماده شیمیایی آزمایشگاهی نیکلوزامید (Niclosamide) از جمله مواد شیمیایی تولید شده شرکت سیگماآلدریچ از بزرگترین شرکت های تولید کننده مواد آزمایشگاهی در جهان است .در این مطلب مشخصات دقیق و نحوه خرید این ماده شیمیایی را از دایا اکسیر فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخوانید.

توضیحات نیکلوزامید

نیکلوزامید فسفوریلاسیون اکسیداتیو را در کرم نواری جدا می کند و فسفوریلاسیون اکسیداتیو میتوکندری هلمینت های انگلی را مهار می کند. این باعث مسدود شدن فسفوریلاسیون IκBα عامل نکروز تومور ، جابجایی p65 و بیان ژن های تنظیم شده با NF-κΒ در سلول های AML می شود.

کاربرد نیکلوزامید

نیکلوزامید یک تناسید در خانواده ضد التهابی است. که در برابر cestodes که انسان را آلوده می کند موثر است. نیکلوزامید برای مطالعه مسیر سیگنالینگ Wnt / Frizzled-1 استفاده می شود. این ماده برای جلوگیری از رونویسی و اتصال DNA به مسیرNF-?B استفاده می شود و سطح ROS را برای القای آپوپتوز در سلولهای لوسمی میلوژن حاد (AML) افزایش می دهد.

مشخصات  نیکلوزامید

کاتالوگ نامبرN3510
نام لاتینNiclosamide
نام فارسینیکلوزامید
نام مشابه۲′,۵-Dichloro-4′-nitrosalicylanilide
وزن مولکولی۲۳۷.۱۲
فرمول شیمیاییC13H8Cl2N2O4
شرایط نگهداریدمای اتاق
cas no۵۰-۶۵-۷

نحوه خرید Niclosamide

شرکت دایا اکسیر نمایندگی سیگما آلدریچ  با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تأمین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی، ماده نیکلوزامید با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت دایا اکسیر تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل کردن از صحیح بودن شماره Cas مواد شیمیایی درخواستی، اقدام به ثبت سفارش نمایید.

تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آن ها به صورت زیر می باشد:

  •  کالاهای موجود در انبار  ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری
  • کالاهای وارداتی ۱ الی ۲ ماه کاری

روش های ارسال کالا

  • مشتریان تهران: ارسال توسط پیک
  • مشتریان سایر شهرها: ارسال توسط شرکت های حمل و نقل کالا

قیمت Niclosamide

دایا اکسیر وارد کننده بدون واسطه محصولات شرکت سیگما آلدریچ، آماده پاسخگویی به استعلام قیمت خریداران محترم با قیمت های مناسب می باشد. لطفا جهت دریافت قیمت مواد شیمیایی آزمایشگاهی با دایا اکسیر فروش موادشیمیایی آزمایشگاهی  از طریق راههای ارتباطی با کارشناسان فروش مجموعه تماس حاصل نمایید.

کاربردنیکلوزامید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت استعلام قیمت مواد آزمایشگاهی لطفا ارتباط بگیرید
error: Content is protected !!