ماده آزمایشگاهی متفورمین هیدروکلراید (Metformin hydrochloride) از جمله مواد شیمیایی آزمایشگاهی تولید شده توسط شرکت سیگما آلدریچ از بزرگترین شرکت های تولید کننده مواد آزمایشگاهی در جهان است. در این مطلب مشخصات دقیق و نحوه خرید این ماده شیمیایی را از دایا اکسیر مرکز فروش مواد شیمیایی در تهران بخوانید.

توضیحات متفورمین هیدروکلراید

این ماده میزان گلوکز (نوعی قند) را که از کبد وارد جریان خون می شود کاهش می دهد و استفاده بدن از گلوکز را افزایش می دهد. این یک نوع عامل ضد دیابت است. متفورمین ماده فعال متفورمین هیدروکلراید است که گلوکوفاژ نیز نامیده می شود.

کاربرد متفورمین هیدروکلراید

متفورمین یک عامل ضد دیابت است که سطح گلوکز خون را کاهش می دهد و حساسیت به انسولین را بهبود می بخشد. اثرات متابولیکی آن، از جمله مهار گلوکونئوژنز کبدی، حداقل تا حدودی با فعال شدن مسیر LKB1-AMPK (پروتئین کیناز فعال شده با AMP) انجام می شود. فعال شدن این مسیر همچنین به نظر می رسد که در اثرات ضد تکثیری و پیشاپوپتوز متفورمین در رده های سلولی سرطانی نقش داشته باشد.

مشخصات متفورمین هیدروکلراید

کاتالوگ نامبرM0605000
نام لاتین Metformin hydrochloride
نام فارسیمتفورمین هیدروکلراید
نام مشابهEuropean Pharmacopoeia (EP) Reference Standard
Cas no۱۱۱۵-۷۰-۴
فرمول شیمیاییNH2C(=NH)NHC(=NH)N(CH3)2 · HCl
گرید مادهEuropean Pharmacopoeia (EP) Reference Standard
وزن مولکولی۱۶۵.۶۲

فروش متفورمین هیدروکلراید

شرکت دایا اکسیر نمایندگی سیگما آلدریچ  با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تأمین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی، ماده متفورمین هیدروکلراید با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت دایا اکسیر تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل کردن از صحیح بودن شماره Cas مواد شیمیایی درخواستی، اقدام به ثبت سفارش نمایید.

تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آن ها به صورت زیر می باشد:

  •  کالاهای موجود در انبار  ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری
  • کالاهای وارداتی ۱ الی ۲ ماه کاری

روش های ارسال کالا

  • مشتریان تهران: ارسال توسط پیک
  • مشتریان سایر شهرها: ارسال توسط شرکت های حمل و نقل کالا

قیمت متفورمین هیدروکلراید

دایا اکسیر وارد کننده بدون واسطه محصولات شرکت سیگما آلدریچ، آماده پاسخگویی به استعلام قیمت خریداران محترم با قیمت های مناسب می باشد. لطفا جهت دریافت قیمت مواد شیمیایی آزمایشگاهی با دایا اکسیر فروش موادشیمیایی آزمایشگاهی  از طریق راههای ارتباطی با کارشناسان فروش مجموعه تماس حاصل نمایید.

متفورمین هیدروکلراید

 

2 دیدگاه در خرید متفورمین هیدروکلراید سیگما آلدریچ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت استعلام قیمت مواد آزمایشگاهی لطفا ارتباط بگیرید
error: Content is protected !!