ماده آزمایشگاهی لیپوپلی ساکارید(Lipopolysaccharides)  یکی از ده ها محصول کمپانی سیگماآلدریچ است که در مطلب قصد داریم به جزئیات این ماده شیمیایی آزمایشگاهی پردازیم؛

کاربرد لیپوپلی ساکارید(Lipopolysaccharides)

این سروتیپ LPS برای تحریک سلولهای B و القای NOS در سلولهای کبدی انسان استفاده شده است
لیپوپلی ساکاریدها (LPS) اجزای مشخص دیواره سلولی باکتریهای گرم منفی هستند. LPS و یک بخش لیپیدی آن، سلولهای سیستم ایمنی ذاتی را توسط گیرنده Toll-4 (TLR4) ، که عضوی از خانواده پروتئین های گیرنده Toll ، می باشد را تحریک می کند که الگوهای مولکولی مرتبط با پاتوژن (PAMP) را تشخیص می دهد
LPS سازنده اصلی دیواره سلولی اکثر باکتریهای گرم منفی است. این یک آنتی ژن بسیار ایمن زا است که توانایی تقویت پاسخ های ایمنی به آنتی ژن های محلول را دارد. LPS همچنین به عنوان یک میتوژن خاص برای لنفوسیت های B مشتق شده از مغز استخوان در موش ، خرگوش ، مرغ ، گاو ، همستر و انسان عمل می کند.

مشخصات ماده لیپوپلی ساکارید(Lipopolysaccharides)

کاتالوگ نامبرL4391
نام لاتین Lipopolysaccharides from Escherichia coli O111:B4
نام فارسیلیپوپلی ساکارید
نام مشابهLPS
EC Number۲۹۷-۴۷۳-۰
گرید مادهγ-irradiated, BioXtra, suitable for cell culture
شرایط نگهداری۲-۸°C
نحوه خرید لیپوپلی ساکارید(Lipopolysaccharides) 
دایا اکسیر اعلام مینماید که با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تأمین مواد اولیه پروژه های تحقیقاتی، لیپوپلی ساکارید(Lipopolysaccharides) با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است.

قیمت لیپوپلی ساکارید(Lipopolysaccharides)

دایا اکسیر وارد کننده بدون واسطه اقدام به فروش مواد آزمایشگاهی سیگما کرده و آماده پاسخگویی به استعلام قیمت خریداران محترم با قیمت های مناسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.