ماده آزمایشگاهی سولفید لیتیوم (Lithium sulfide) از جمله مواد شیمیایی آزمایشگاهی تولید شده توسط شرکت سیگما آلدریچ از بزرگترین شرکت های تولید کننده مواد آزمایشگاهی در جهان است. در این مطلب مشخصات دقیق و نحوه خرید این ماده شیمیایی را از دایا اکسیر مرکز فروش مواد شیمیایی در تهران بخوانید.

توضیحات سولفید لیتیوم

سولفید لیتیوم یک ترکیب یونی با دو لیتیوم است که به یک گوگرد متصل هستند. این ماده یک ماده جامد بدون بو میباشد.
سولفید لیتیم یک ترکیب معدنی است که از واکنش بین لیتیوم و گوگرد به وجود می آید. با اتانول آب و اسید قابل اختلاط است. سولفید لیتیم ترکیبی با هندسه چهار وجهی است و به راحتی در هوا اکسید می شود و گاز بسیار سمی به نام سولفید هیدروژن آزاد می کند.

کاربرد سولفید لیتیوم

سولفید لیتیوم در تولید ترکیبات آلی مانند اتانتیول و مواد شیمیایی مورد نیاز برای برنزه سازی و ساخت کاغذ، تولید کاتدهای مورد استفاده در باتری های حالت جامد لیتیوم گوگرد، و همینطور در تهیه سولفید هیدروژن که چندین کاربرد صنعتی دارد، استفاده می گردد.

قرار گرفتن متوالی تری متیل آلومینیوم و سولفید هیدروژن برای رسوب فیلم های نازک سولفید آلومینیوم توسط رسوب لایه اتمی (ALD) در دمای ۱۰۰ تا ۲۰۰ درجه سانتیگراد استفاده می شود از دیگر کاربردهای سولفید لیتیم میباشد.

مشخصات سولفید لیتیوم

کاتالوگ نامبر۲۱۳۲۴۱
نام لاتین Lithium sulfide
نام فارسیلیتیم سولفید
نام مشابه(lithiosulfanyl)lithium
Cas no۱۲۱۳۶-۵۸-۲
فرمول شیمیاییLi2S
گرید ماده۹۹.۹۸% trace metals basis
وزن مولکولی۴۵.۹۵
شرایط نگهداری۲-۸°C

فروش سولفید لیتیوم

شرکت دایا اکسیر نمایندگی سیگما آلدریچ  با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تأمین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی، ماده سولفید لیتیوم با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت دایا اکسیر تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل کردن از صحیح بودن شماره Cas مواد شیمیایی درخواستی، اقدام به ثبت سفارش نمایید.

تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آن ها به صورت زیر می باشد:

  •  کالاهای موجود در انبار  ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری
  • کالاهای وارداتی ۱ الی ۲ ماه کاری

روش های ارسال کالا

  • مشتریان تهران: ارسال توسط پیک
  • مشتریان سایر شهرها: ارسال توسط شرکت های حمل و نقل کالا

قیمت سولفید لیتیوم

دایا اکسیر وارد کننده بدون واسطه محصولات شرکت سیگما آلدریچ، آماده پاسخگویی به استعلام قیمت خریداران محترم با قیمت های مناسب می باشد. لطفا جهت دریافت قیمت مواد شیمیایی آزمایشگاهی با دایا اکسیر فروش موادشیمیایی آزمایشگاهی  از طریق راههای ارتباطی با کارشناسان فروش مجموعه تماس حاصل نمایید.

سولفید لیتیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت استعلام قیمت مواد آزمایشگاهی لطفا ارتباط بگیرید
error: Content is protected !!