ماده آزمایشگاهی سلولز استات (Cellulose acetate) یکی از ده ها محصول کمپانی سیگماآلدریچ است که در مطلب قصد داریم به جزئیات این ماده شیمیایی آزمایشگاهی پردازیم؛

سلولز استات (Cellulose acetate) چیست

سلولز یک پلیمر قابل تجزیه و سازگار با محیط زیست است که پلیمرهای مبتنی بر آن کاربردهای گسترده ای به عنوان ماتریس پایه در صنایع بیو دارویی دارند. استیل سلولز در استون محلول است. استات سلولز می تواند به راحتی در نانوالیافش الکترواسپان شود.

کاربرد سلولز استات (Cellulose acetate)

از استات سلولز در ساخت میکروالکترود طلا برای اندازه گیری مونوکلرامین الکتروشیمیایی استفاده میگردد. غشای مبتنی بر سلولز استات در جداسازی سیستم های آبی و در فرآیند اسمز معکوس استفاده می شود. گزارش شده است که برای شیرین سازی آب دریا نیز استفاده می گردد. همچنین سلولز استات برای کپسوله سازی بیوسنسر استفاده میشود. از الیاف استات سلولز در تهیه ساختار نمدی نانوالیاف استات سلولز، استفاده میگردد.

 

نحوه خرید سلولز استات (Cellulose acetate)

دایا اکسیر اعلام مینماید که با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تأمین مواد اولیه پروژه های تحقیقاتی،سلولز استات (Cellulose acetate) با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است.

قیمت سلولز استات (Cellulose acetate)

دایا اکسیر وارد کننده بدون واسطه مواد آزمایشگاهی سیگماآلدریچ آماده پاسخگویی به استعلام قیمت خریداران محترم با قیمت های مناسب می باشد.

جهت استعلام قیمت مواد آزمایشگاهی  به بخش تماس با ما مراجعه نمایید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.