آنتی بادی ضد سیتوکراتین(pan-FITC)  (Anti-Cytokeratin pan-FITC antibody, Mouse monoclonal) ، ماوس مونوکلونال از جمله آنتی بادی تولید شده توسط شرکت سیگماآلدریچ از بزرگترین شرکت های تولید کننده مواد آزمایشگاهی در جهان است .در این مطلب تمام کاربردها،مشخصات دقیق و نحوه خرید این انتی بادی سیگما را از دایا اکسیر را بخوانید؛

آنتی بادی ضد سیتوکراتین pan-FITC ، ماوس مونوکلونال چیست

ضد پانل مانیوکلونال FITC سیتوکراتین یک آنتی بادی مونوکلونال موش تصفیه شده است که با ایزومرI ایزوتیوسیانات فلورسئین (FITC) شده است . منوکلونال ضد سیتوکراتین (ایزوتایپ IgG1 موش)، که از هیبریدوم PCK-26 تولید شده است را توسط همجوشی سلول های میلوما موش و طحال سلول های BALB ایمن میکند.
سیتوکراتین ها ، گروهی هستند که حداقل از ۲۹ پروتئین مختلف ، مشخصه سلولهای اپیتلیال و سلولهای سه قلومی باشند. سیتوکراتین ۵ ، ۶ و ۸ اعضای زیرخانواده نوع II ، خنثی تا پایه هستند. سیتوکراتین پپتید ۵ کراتین اصلی نوع II در اپیتلیای طبقه بندی شده است در حالی که سیتوکراتین نوع ۸ در اپی تیلیای ساده یک کراتین اصلی نوع II است. سیتوکراتین ۶ یک سیتوکراتین “ازدیاد تکثیر” است که در بافتهایی با گردش زیاد طبیعی یا پاتولوژیک بیان می شود.
سیتوکراتین ها پروتئین هایی از رشته های میانی حاوی کراتین هستند که پشتیبانی مکانیکی و سایر عملکردهای اضافی را در سلول های اپیتلیال فراهم می کنند. این در اسکلت سلولی داخل سیتوپلاسمی بافت اپیتلیال یافت می شود.
بافت اپی تلیال زیر واحدهای سیتوکراتین را به صورت الگویی خاص و پایدار بیان می کند. سیتوکراتین ها بهمراه ویمنتین در تکثیر سلولی ، مهاجرت و تمایز پیش دونتوبلاست ها و پیش آملوبلاست ها نقش دارند. رشته های اندازه متوسط در سلولهای اندوتلیال انسان فراوان است و بیشتر از نوع ویمنتین است.

تعریف اختصاصی آنتی بادی مونوکلونال

این آنتی بادی اپی توپ واقع در سیتوکراتین های نوع ۲ ، ۵ ، ۶ و ۸ را تشخیص می دهد. PCK-26 یک آنتی بادی طیف گسترده ای است که به طور خاص با انواع مختلفی از بافت های اپیتلیال نرمال و نئوپلاستیک واکنش نشان می دهد. این آنتی بادی با اپی تلیای سنگفرشی ساده ، قرنیه دار و غیر قرنیه دار و اپی تلیای کاذب دارای واکنش، واکنش می دهد.

مشخصات آنتی بادی ضد سیتوکراتین pan-FITC ، ماوس مونوکلونال

کاتالوگ نامبرF0397
نام لاتین Anti-Cytokeratin pan-FITC antibody, Mouse monoclonal
نام فارسیآنتی بادی ضد سیتوکراتین pan-FITC ، ماوس مونوکلونال
گرید مادهclone PCK-26, purified from hybridoma cell culture
شرایط نگهداری−۲۰°C

قیمت آنتی بادی ضد سیتوکراتین pan-FITC ، ماوس مونوکلونال

دایا اکسیر وارد کننده بدون واسطه مواد آزمایشگاهی شرکت سیگما آلدریچ، آماده پاسخگویی به استعلام قیمت خریداران محترم با قیمت های مناسب می باشد.

نحوه خرید آنتی بادی ضد سیتوکراتین pan-FITC ، ماوس مونوکلونال

شرکت دایا اکسیر با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تأمین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی، آنتی بادی ضد سیتوکراتین pan-FITC با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *