ماده شیمیایی آزمایشگاهی آمبرلیت (Amberlite® XAD4)  از جمله مواد شیمیایی تولید شده شرکت سیگماآلدریچ از بزرگترین شرکت های تولید کننده مواد آزمایشگاهی در جهان است .در این مطلب تمام کاربردها،مشخصات دقیق و نحوه خرید این ماده شیمیایی از دایا اکسیر را بخوانید؛

آمبرلیت (Amberlite® XAD4) چیست

رزین ماکروتیکولار غیر یونی که با تعاملات آبگریز و قطبی، گونه های یونی را جذب و آزاد می کند. معمولاً در شرایط ایزوکراتیک استفاده می شود.

کاربرد ماده آمبرلیت (Amberlite® XAD4)

جاذب پلی آروماتیک برای ترکیبات آبگریز کوچک ، سورفاکتانت ها ، تولید دارو ، فنل ها ، مواد آلی کلر دار ، حذف و بازیابی سموم دفع آفات و حذف آلی از جریان های غذایی آب.
از آمبرلیت XAD4 در روش پاکسازی قبل از تجزیه و تحلیل ردیاب لیزر پراکندگی لیزر (HPLC-ELSD) با کروماتوگرافی مایع با عملکرد بالا استفاده شده است. این ماده همچنین به عنوان جاذب جامد برای به دام انداختن ایمیداکلوپرید و متابولیت ۶-کلرونیکوتینیک اسید از هوای گلخانه قبل از تعیین، توسط HPLC همراه با ردیاب آرایه دیود (DAD) استفاده شده است.

مشخصات ماده آمبرلیت (Amberlite® XAD4)

کاتالوگ نامبر۶۴۴۴
نام لاتین Amberlite® XAD4
نام فارسیآمبرلیت XAD4
Cas no۳۷۳۸۰-۴۲-۰
اندازه ذرات۲۰-۶۰ mesh
شرایط نگهداریStore in cool place

نحوه خرید ماده آمبرلیت (Amberlite® XAD4)

شرکت دایا اکسیر با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تأمین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی، ماده آزمایشگاهی سیگما آلدریچ آمبرلیت (Amberlite® XAD4) با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است.

قیمت ماده آمبرلیت (Amberlite® XAD4)

دایا اکسیر وارد کننده بدون واسطه اقدام به فروش مواد آزمایشگاهی سیگما کرده و آماده پاسخگویی به استعلام قیمت خریداران محترم با قیمت های مناسب می باشد.

خرید ماده آزمایشگاهی آمبرلیت سیگما

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *