ماده آزمایشگاهی تیوفلاوین (Thioflavin T)  Tاز جمله مواد شیمیایی آزمایشگاهی تولید شده توسط شرکت سیگما آلدریچ از بزرگترین شرکت های تولید کننده مواد آزمایشگاهی در جهان است. در این مطلب مشخصات دقیق و نحوه خرید این ماده شیمیایی را از دایا اکسیر فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخوانید.

توضیحات تیوفلاوین T

تیوفلاوین T یک نمک بنزوتیازول است که از متیلاسیون دهیدروتیوتولوئیدین با متانول در حضور اسید هیدروکلریک بدست می آید. فلورسانس تیوفلاوین T اغلب به عنوان یک تشخیص ساختار آمیلوئید استفاده می شود، اما برای آمیلوئید کاملاً اختصاصی نیست.

بسته به پروتئین خاص و شرایط آزمایشی، تیوفلاوین T ممکن است با اتصال به مونومرهای پیش ساز، الیگومرهای کوچک، مواد انباشته نشده با محتوای ورقه بتا بالا، یا حتی پروتئین های غنی از مارپیچ آلفا، دچار تغییرات طیف سنجی شود. برعکس، برخی از الیاف آمیلوئید بر فلورسانس تیوفلاوین T تأثیر نمی‌گذارند، که احتمال نتایج منفی کاذب را افزایش می‌دهد.

هنگامی که تیوفلاوین T به ساختارهای غنی از ورقه بتا، مانند آنهایی که در سنگدانه های آمیلوئیدی هستند، متصل می شود، فلورسانس افزایش یافته و تغییر رنگ قرمز مشخصه طیف انتشار خود را نشان می دهد. مطالعات اضافی همچنین تغییرات فلورسانس را در نتیجه برهمکنش با DNA دو رشته ای در نظر می گیرند.

کاربرد تیوفلاوین T

به طور گسترده ای برای تجسم و تعیین کمیت حضور آمیلوئیدها، هم در شرایط آزمایشگاهی و هم در داخل بدن استفاده می شود. تیوفلاوین T به عنوان یک فلوروکروم، یک رنگ بافت شناسی و یک محافظ چروک است.

مشخصات تیوفلاوین T

کاتالوگ نامبرT3516
نام لاتینThioflavin T
نام فارسیتیوفلاوین T
نام مشابهBasic Yellow 1, Thioflavine T
Cas no۲۳۹۰-۵۴-۷
فرمول شیمیاییC17H19ClN2S
گرید مادهused as stain for amyloid
وزن مولکولی۳۱۸.۸۶
شرایط نگهداری۸-۳۰˚C

فروش  Thioflavin T

شرکت دایا اکسیر نمایندگی سیگما آلدریچ با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تأمین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی، ماده  تیوفلاوین T با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت دایا اکسیر تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل کردن از صحیح بودن شماره Cas مواد شیمیایی درخواستی، اقدام به ثبت سفارش نمایید.

تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آن ها به صورت زیر می باشد:

  •  کالاهای موجود در انبار  ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری
  • کالاهای وارداتی ۱ الی ۲ ماه کاری

روش های ارسال کالا

  • مشتریان تهران: ارسال توسط پیک
  • مشتریان سایر شهرها: ارسال توسط شرکت های حمل و نقل کالا

قیمت Thioflavin T

دایا اکسیر وارد کننده بدون واسطه محصولات شرکت سیگما آلدریچ، آماده پاسخگویی به استعلام قیمت خریداران محترم با قیمت های مناسب می باشد. لطفا جهت دریافت قیمت مواد شیمیایی آزمایشگاهی با دایا اکسیر فروش موادشیمیایی آزمایشگاهی  از طریق راههای ارتباطی با کارشناسان فروش مجموعه تماس حاصل نمایید.

تیوفلاوین T

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت استعلام قیمت مواد آزمایشگاهی لطفا ارتباط بگیرید
error: Content is protected !!