ماده شیمیایی آزمایشگاهی تیموکینون (Thymoquinone) از جمله مواد شیمیایی تولید شده توسط شرکت سیگما آلدریچ از بزرگترین شرکت های تولید کننده مواد آزمایشگاهی در جهان است. در این مطلب مشخصات دقیق و نحوه خرید این ماده شیمیایی از دایا اکسیر را بخوانید.

توضیحات تیموکینون (Thymoquinone)

Thymoquinone (TQ) که با نام های ۲-isopropyl-5-methyl-1، ۴-benzoquinone نیز شناخته می شود، به شکل تری کلینیک کریستالی وجود دارد. این ماده زیست فعال روغن فرار سیاه دانه است. TQ اثرات ضد التهابی، آنتی اکسیدانی و ضد نئوپلاستیک را هم در شرایط in vitro و هم in vivo نشان می دهد.

 

کاربرد های تیموکینون (Thymoquinone)

Thymoquinone به عنوان یک مهارکننده ATP سنتاز و رشد سلولی اشریشیا کلی استفاده شده است. همچنین به عنوان دارویی در برابر آسیب ایسکمی اندام تحتانی- خونرسانی مجدد عصب سیاتیک و عضله فمورال استفاده می شود.

مشخصات تیموکینون (Thymoquinone)

 

کاتالوگ نامبر۲۷۴۶۶۶
نام لاتین Thymoquinone
نام فارسیتیموکینون
نام مشابه۲-Isopropyl-5-methyl-1,4-benzoquinone
Cas no۴۹۰-۹۱-۵
فرمول شیمیاییC10H12O2
گرید ماده≥۹۸%
وزن مولکولی۱۶۴.۲۰
شرایط نگهداریدمای اتاق

 

نحوه خرید Thymoquinone

شرکت دایا اکسیر با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تأمین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی، آنتی بادی، محیط کشت، انواع محلول بافر و ماده آزمایشگاهی تیموکینون (Thymoquinone) با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت دایا اکسیر تماس بگیرید.

قیمت Thymoquinone

دایا اکسیر وارد کننده بدون واسطه مواد آزمایشگاهی شرکت سیگما آلدریچ، آماده پاسخگویی به استعلام قیمت خریداران محترم با قیمت های مناسب می باشد.

 

تیموکینون (Thymoquinone)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: Content is protected !!