ماده شیمیایی آزمایشگاهی تری فلونومید (Teriflunomide) از جمله مواد شیمیایی تولید شده توسط شرکت سیگما آلدریچ از بزرگترین شرکت های تولید کننده مواد آزمایشگاهی در جهان است. در این مطلب کاربرد، مشخصات دقیق و نحوه خرید این ماده شیمیایی از دایا اکسیر را بخوانید.

کاربردهای ماده تری فلونومید (Teriflunomide)

تری فلونومید یک تنظیم کننده سیستم ایمنی ضد التهابی از راه خوراکی است. این فعالیت دی هیدرورات دی هیدروژناز را مسدود می کند، از سنتز پیریمیدین ، تکثیر و عملکرد سلول های T و B جلوگیری می کند. همچنین برای درمان آرتریت روماتوئید استفاده شده است و اخیراً برای بیماری ام اس تصویب شده است.

مشخصات ماده Teriflunomide

 

کاتالوگ نامبرSML0936
نام لاتین Teriflunomide
نام فارسیتری فلونومید
نام مشابهA 1726, (Z)-2-Cyano-3-hydroxy-N-[4-(trifluoromethyl)phenyl]-2-butenamide, SU 20, HMR 1726, A77-1726, Flucyamide, N-(4-Trifluoromethylphenyl)-2-cyano-3-hydroxycrotoamide, A771726
Cas no۱۶۳۴۵۱-۸۱-۸
فرمول شیمیاییC12H9F3N2O2
گرید ماده(HPLC)98%≤
وزن مولکولی۲۷۰.۲۱
شرایط نگهداری−۲۰°C

 

نحوه خرید تری فلونومید

شرکت دایا اکسیر با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تأمین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی، آنتی بادیAnti-CD8a (Mouse), clone 53-6.7 با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت دایا اکسیر تماس بگیرید.

قیمت Teriflunomide

دایا اکسیر وارد کننده بدون واسطه مواد آزمایشگاهی شرکت سیگما آلدریچ، آماده پاسخگویی به استعلام قیمت خریداران محترم با قیمت های مناسب می باشد.

 

تری فلونومید (Teriflunomide) سیگما آلدریچ | دایا اکسیر

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت استعلام قیمت مواد آزمایشگاهی لطفا ارتباط بگیرید
error: Content is protected !!