مواد شیمیایی آزمایشگاهی تری فلونوماید (Teriflunomide) از جمله مواد شیمیایی تولید شده توسط شرکت مرک از بزرگترین شرکت های تولید کننده مواد آزمایشگاهی در جهان است. در این مطلب کاربرد، مشخصات دقیق و نحوه خرید این ماده شیمیایی از دایا اکسیر را بخوانید.

کاربردهای ماده تری فلونوماید (Teriflunomide-D4 solution)

این استاندارد داخلی دارای برچسب پایدار تری فلونوماید برای کاربردهای کمی مهم در آزمایش های بالینی و تشخیصی مانند سنجش های نظارت بر داروهای درمانی مناسب است. همچنین به عنوان Aubagio شناخته می شود. متابولیت فعال لفلونومید، یک داروی ضد رطوبت اصلاح کننده بیماری سرکوب کننده سیستم ایمنی است که در آرتریت روماتوئید متوسط تا شدید و آرتریت پسوریازیس استفاده می شود.

مشخصات ماده Teriflunomide-D4 solution

 

کاتالوگ نامبرT-123
نام لاتین Teriflunomide-D4 solution
Cas no۱۱۸۵۲۴۰-۲۲-۵
فرمول شیمیاییC12H5D4F3N2O2
گرید ماده۱۰۰ μg/mL in acetonitrile, certified reference material, ampule of 1 mL, Cerilliant®
وزن مولکولی۲۷۴.۲۳
شرایط نگهداری−۲۰°C

 

نحوه خرید تری فلونوماید

شرکت دایا اکسیر با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تأمین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی، ماده آزمایشگاهی تری فلونوماید (Teriflunomide-D4 solution) با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت دایا اکسیر تماس بگیرید.

قیمت Teriflunomide-D4 solution

دایا اکسیر وارد کننده بدون واسطه مواد آزمایشگاهی شرکت مرک، آماده پاسخگویی به استعلام قیمت مواد شیمیایی خریداران محترم با قیمت های مناسب می باشد.

 

تری فلونوماید (Teriflunomide-D4 solution) مرک | دایا اکسیر

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت استعلام قیمت مواد آزمایشگاهی لطفا ارتباط بگیرید
error: Content is protected !!