ماده آزمایشگاهی تترا متیل بنزیدین (۳,۳′,۵,۵′-Tetramethylbenzidine) از جمله مواد شیمیایی آزمایشگاهی تولید شده توسط شرکت سیگما آلدریچ از بزرگترین شرکت های تولید کننده مواد آزمایشگاهی در جهان است. در این مطلب مشخصات دقیق و نحوه خرید این ماده شیمیایی را از دایا اکسیر مرکز فروش مواد شیمیایی در تهران بخوانید.

توضیحات تترا متیل بنزیدین

تترا متیل بنزیدین ۳,۳′,۵,۵′-Tetramethylbenzidine یک رنگ حساس به پراکسیداز است. به دلیل پایداری محصول و عدم تداخل یون های کلسیم و منیزیم، جایگزین بهتری برای سیرنگالدازین برای تعیین کلر در آب است.

کاربرد تترا متیل بنزیدین

تترا متیل بنزیدین  یک جایگزین غیر سرطان زا (تست ایمز منفی) برای بنزیدین است که به عنوان بستر پراکسیداز برای استفاده در روش های الایزا مناسب است. این بستر یک محصول نهایی محلول تولید می کند که به رنگ آبی کم رنگ است و می توان آن را به صورت اسپکتروفتومتری در ۳۷۰ یا ۶۲۰-۶۵۰ نانومتر خواند. واکنش TMB ممکن است با ۲ مولار H2SO4 (که به رنگ زرد در می‌آید) متوقف شود و در ۴۵۰ نانومتر خوانده شود.
همچنین این ماده یک معرف حساس و اختصاصی برای تشخیص خون، سنجش هموگلوبین و سنجش پراکسیدازها میباشد.

مشخصات تترا متیل بنزیدین

کاتالوگ نامبر۸۶۰۳۳۶
نام لاتین ۳,۳′,۵,۵′-Tetramethylbenzidine
نام فارسیتترا متیل بنزیدین
نام مشابهBM blue, Sure Blue TMB, TMB, TMB Blotting Plus, TMB substrate
Cas no۵۴۸۲۷-۱۷-۷
فرمول شیمیایی[-C6H2(CH3)2-4-NH2]2
گرید ماده≥۹۹%
وزن مولکولی۲۴۰.۳۴
شرایط نگهداری۲-۸°C

فروش تترا متیل بنزیدین

شرکت دایا اکسیر نمایندگی سیگما آلدریچ در ایران با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تأمین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی، ماده تترا متیل بنزیدین با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت دایا اکسیر تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل کردن از صحیح بودن شماره Cas مواد شیمیایی درخواستی، اقدام به ثبت سفارش نمایید.

تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آن ها به صورت زیر می باشد:

  •  کالاهای موجود در انبار  ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری
  • کالاهای وارداتی ۱ الی ۲ ماه کاری

روش های ارسال کالا

  • مشتریان تهران: ارسال توسط پیک
  • مشتریان سایر شهرها: ارسال توسط شرکت های حمل و نقل کالا

قیمت تترا متیل بنزیدین

دایا اکسیر وارد کننده بدون واسطه محصولات شرکت سیگما آلدریچ، آماده پاسخگویی به استعلام قیمت خریداران محترم با قیمت های مناسب می باشد. لطفا جهت دریافت قیمت مواد شیمیایی آزمایشگاهی با دایا اکسیر  فروش موادشیمیایی  از طریق راههای ارتباطی با کارشناسان فروش مجموعه تماس حاصل نمایید.

 

تترا متیل بنزیدین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت استعلام قیمت مواد آزمایشگاهی لطفا ارتباط بگیرید
error: Content is protected !!