ماده شیمیایی آزمایشگاهی ایزونیازید (Isoniazid) از جمله مواد شیمیایی تولید شده توسط شرکت سیگما آلدریچ از بزرگترین شرکت های تولید کننده مواد آزمایشگاهی در جهان است. در این مطلب مشخصات دقیق و نحوه خرید این ماده شیمیایی از دایا اکسیر را بخوانید.

توضیحات ایزونیازید (Isoniazid)

داروی ایزونیازید Isoniazid اولین بار در سال ۱۹۵۲ معرفی شد. Isoniazidخط اول و فعالترین دارو برای درمان سل با فرمول C۶H۷N۳O است. ایزونیازید Isoniazid از هیدرازه کردن اسیدنیکوتینیک به دست می‌اید و دارای وزن مولکولی کم می‌باشد(۱۳۷Mw) مولکولی ساده می‌باشد که به راحتی در آب حل می‌شود. ساختار Isoniazid شبیه داروی پیریدوکسین می‌باشد.

این ماده در آزمایشگاه از رشد باسیلهای سل با غلظت ۰.۲ میکروگرم جلوگیری می‌کند. در واقع این دارو از ساخته شدن اسیدمایکولیک که برای ساخته شدن دیواره باکتری لازم است جلوگیری می‌کند. همچنین ایزونیازید می‌تواند وارد سلولهای درشتخوار شود و در نتیجه قادر است برارگانیسم های داخل و خارج سلول اثر کند. Isoniazid به راحتی از تشنج جذب می‌شود. همچنین به راحتی در داخل مایعات بدن و میان بافتها منتشر می‌شود.

کاربردهای ایزو نیازید

کاربرد ایزونیازید همراه با سایر داروهای ضد سل در درمان سل و به تنهایی برای پیشگیری از بروز این بیماری می باشد. ایزو نیازید یک آنتی بیوتیک باکتریواستاتیک است که به نظر می رسد با تداخل در سنتز دیواره سلولی موجب مرگ باکتری می شود.

مشخصات ایزونیازید

 

فروش ماده آزمایشگاهی

کمپانی سازنده

شرکت سیگما آلدریچ  Sigma Aldrich

نمایندگی sigma Aldrich

شرکت دایا اکسیر جم

راهنمای مشخصات ماده آزمایشگاهی

نام محصول

Isoniazid

نام های مشابه

۴-Pyridinecarboxylic acid hydrazide, INH, Isonicotinic acid hydrazide, Isonicotinic hydrazide

Catalog No

I3377

CAS Number

۵۴-۸۵-۳

فرمول شیمیایی

C۶H۷N۳O

گرید ماده آزمایشگاهی

(analytical standard, ≥۹۹% (TLC

وزن مولکولی

۱۳۷.۱۴g/mol

شرایط نگهداری

Keep in a dry place

بسته بندی

۵g,50g,250g

نحوه خرید ایزونیازید

شرکت دایا اکسیر با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تأمین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی، آنتی بادی، محیط کشت، انواع محلول بافر و ماده آزمایشگاهی ایزونیازید (Isoniazid) با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت دایا اکسیر تماس بگیرید.

قیمت Isoniazid

دایا اکسیر وارد کننده بدون واسطه مواد آزمایشگاهی شرکت سیگما آلدریچ، آماده پاسخگویی به استعلام قیمت خریداران محترم با قیمت های مناسب می باشد.

 

ماده ایزونیازید (Isoniazid) سیگما آلدریچ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت استعلام قیمت مواد آزمایشگاهی لطفا ارتباط بگیرید
error: Content is protected !!