ماده شیمیایی آزمایشگاهی اولئوروپین (Oleuropein) از جمله مواد شیمیایی تولید شده توسط شرکت سیگما آلدریچ از بزرگترین شرکت های تولید کننده مواد آزمایشگاهی در جهان است. در این مطلب مشخصات دقیق و نحوه خرید این ماده شیمیایی از دایا اکسیر را بخوانید.

توضیحات اولئوروپین (Oleuropein)

اولئوروپین متابولیت ثانویه اصلی موجود در عصاره برگ زیتون است. این یک پلی فنل secoiridoid با ساختاری متشکل از یک استر گلیکوزیله اسید النولیک با هیدروکسی تیروزول است.

کاربردهای اولئوروپین

اولئوروپین در موارد زیر استفاده می شود:

  • به عنوان یک عامل ضد التهابی و آنتی اکسیدانی در استئاتوز کبدی در موش های تغذیه شده با رژیم غذایی پرچرب (HFD)
  • ارزیابی اثرات محافظتی و خواص آنتی اکسیدانی بر عملکرد تولید مثل در موش نر
  • بررسی اثرات مهاری آن بر ATP سنتاز باکتری(E. coli)
  • به عنوان یک مهارکننده فعال کننده پلاسمینوژن مهارکننده (inhibitor-1 (PAI-1)) برای آزمایش اثر آن بر تکثیر سلول های سرطان سینه

اولئوروپین دارای فعالیت های ضد سرطان، ضد میکروبی، ضد ویروسی، ضد ایسکمیک و کاهش چربی خون است. و همچنین به عنوان محافظ پوست عمل می کند و یک عامل ضد پیری به شمار می رود. Oleuropein همچنین به عنوان عامل ضد تجمع پلاکت، کاهش فشار خون، ضد روماتیسم، تب بر، ادرارآور و گشادکننده عروق نقش دارد و خطر ابتلا به بیماری های عروق کرونر را کاهش می دهد. نشان داده شده است که اولئوروپین ترشح نورآدرنالین و آدرنالین را در موش صحرایی افزایش می دهد.

مشخصات پاولئوروپین

 

کاتالوگ نامبر۱۲۲۴۷
نام لاتین Oleuropein
نام فارسیاولئوروپین
نام مشابه(۲S,3E,4S)-3-Ethylidene-2-(β-D-glucopyranosyloxy)-3,4-dihydro-5-(methoxycarbonyl)-2H-pyran-4-acetic acid 2-(3,4-dihydroxyphenyl)ethyl ester
Cas No۳۲۶۱۹-۴۲-۴
فرمول شیمیاییC25H32O13
گرید ماده≥۹۸.۰%
وزن مولکولی۵۴۰.۵۱
شرایط نگهداریدمای اتاق

 

نحوه خرید اولئوروپین

شرکت دایا اکسیر با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تأمین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی، آنتی بادی، محیط کشت، انواع محلول بافر و ماده آزمایشگاهی اولئوروپین (Oleuropein) با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت دایا اکسیر تماس بگیرید.

قیمت Oleuropein

دایا اکسیر وارد کننده بدون واسطه مواد آزمایشگاهی شرکت سیگما آلدریچ، آماده پاسخگویی به استعلام قیمت خریداران محترم با قیمت های مناسب می باشد.

 

اولئوروپین (Oleuropein) سیگما آلدریچ | دایا اکسیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت استعلام قیمت مواد آزمایشگاهی لطفا ارتباط بگیرید
error: Content is protected !!